Калуська районна
державна адміністрація

Дата публікації: 2018.03.20

Робота аспірантури та докторантури в області

Головне управління статистики інформує. Підготовку наукових кадрів в області здійснюють 4 аспірантури та 4 докторантури, які діють при вищих навчальних закладах.

Дата публікації: 2018.03.20

21 березня в Україні стартує акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках»

У Міжнародний день лісів в Україні стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 21 квітня.

Дата публікації: 2018.03.20

Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

Дата публікації: 2018.03.19

У Калуській ЦРЛ провели тактико-спеціальне навчання

89756 Працівники пожежно-рятувальної служби області постійно проводять навчання на найбільш пожежонебезпечних об’єктах області. В ході таких навчань не тільки відпрацьовуються оперативні вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність обслуговуючого персоналу об’єктів на предмет дій у разі виникнення пожежі.

Дата публікації: 2018.03.19

Крим – це Україна!

7805 Під такою назвою члени громадських організацій: Калуського міськрайонного відділення Української Бібліотечної Асоціації та ВУТ «Просвіта» провели флеш-моб, який мав на меті показати консолідацію суспільної думки щодо Криму та показати, що Крим, беззаперечно, це Україна.

Дата публікації: 2018.03.19

Інформація про проведені культурно-мистецькі заходи з 12 до 18 березня 2018 року

«І линуть над світом думи Кобзаря» - таку назву мала літературна година, яку організували та провели у селі Бабин-Зарічний працівники ЗОШ (вчитель – Колос Марія Ярославівна) , Народного дому та сільської бібліотеки-філії. Ведучі Галина Петрина та Лілія Янушевська розповіли про життєвий та творчий шлях Генія України.

Дата публікації: 2018.03.19

Проблемні  питання, які виникають при експорті вітчизняної деревини до Республіки Туреччина

Шановні експортери вітчизняної деревини до Республіки Туреччина. Існує загроза впровакдження турецькою стороною тимчасової заборони на імпорт українських лісоматеріалів Рinus sylvestris L.

Дата публікації: 2018.03.19

Кожен українець може дізнатися свій страховий стаж, кількість сплачених внесків та навіть розрахувати майбутню пенсію, не виходячи з дому

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, Уряд максимально спростив доступ до такої інформації для громадян, зробивши процес формування пенсії прозорим та зрозумілим.

Дата публікації: 2018.03.19

Вибираємо саджанці плодово-ягідних культур

Саджанці плодово-ягідних культур можна придбати у розсадниках, садових центрах, на ринках, у випадкових продавців, які ведуть сезонну торгівлю вздовж доріг. Найчастіше буває так, що саджанці, придбані вздовж доріг і на сезонних ринках, виявляються не того сорту.

Дата публікації: 2018.03.19

Семінар- навчння в ТОВ «Гудвеллі Україна»

16 березня 2018 року в ТОВ «Гудвеллі Україна» (ТОВ «Даноша») спеціалістами Управління Держпродспоживслужби в Калуському районі та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області проведено семінар навчання на тему «Гігієна праці та регламент дій при проведенні робіт , пов̓язаних із застосуванням пестицидів та агрохімікатів при вирощуванні сільськогосподарських культур». В навчанні взяли участь спеціалісти та працівники сільгоспідприємства,які будуть безпосередньо зайняті на роботах при транспортуванні,зберіганні та застосуванні пестицидів та агрохімікатів.

Дата публікації: 2018.03.19

Прийомна сім’я – це для мене!

Родина- яке близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Та є діти, які позбавлені цього почуття. І хто виріс у рідній сім’ї, тому важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Вони позбавлені любові та піклування та один на один постають перед життєвими труднощами

Дата публікації: 2018.03.19

Допоможемо лелекам разом

67 Калуський МРВ Управління ДСНС в Івано-Франківській області закликає небайдужих мешканців Калущини до допомоги лелекам які вже встигли повернутись з теплих країн але у зв’язку з погіршеними погодними умовами можуть загинути через нестачу їжі та холод. Дані тварини знаходяться в полі на вулиці Львівській, поблизу автомобільної заправки WOG.

Сторінка 1 з 1033 сторінок

 1 2 3 >  Остання

Календар
Березень 2018
В П В С Ч П С
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31