Калуська районна
державна адміністрація

Діяльність Президента України та Уряду

Дата публікації: 2014.02.12

Вступне слово в.о. Прем’єр-міністра України Сергія Арбузова на засіданні Уряду 12 лютого 2014 року

Вітаю членів Кабінету Міністрів, представників ЗМІ, всіх присутніх! Зараз про головне. Насамперед, вітаю примирення на вулицях. На щастя, минулий тиждень позначився відносним спокоєм у площині політичних протистоянь: не було агресії та сутичок.

Дата публікації: 2014.02.12

Державна реєстрація прав на нерухоме майно та їх обтяжень з 12 лютого здійснюється за новим порядком

12 лютого 2014 року набув чинності новий Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений постановою КМУ від 17 жовтня 2013 року № 868. Порядок було розроблено для вирішення проблемних питань, які виникли на початку дії системи державної реєстрації прав, визначення більш детального переліку документів, необхідних для проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно залежно від способу набуття речових прав, а також від часу, коли такі права виникли. При цьому новий Порядок значно удосконалює процедуру та покращує якість надання послуг у цій сфері.

Дата публікації: 2014.02.12

Арбузов: Незалежно від розвитку політичної ситуації, права інвесторів будуть захищені

Найближчим часом політична ситуація буде стабілізована. Отже, політичний фактор перестане істотно впливати на економічні процеси в державі.

Дата публікації: 2014.02.12

Арбузов закликав населення зберігати заощадження у гривні

Посилений контроль Національного банку за динамікою ринку з метою зниження спекулятивного попиту показав стабілізаційний ефект і дав заспокійливий сигнал ринку. Про це в ході засідання Кабінету Міністрів України заявив виконуючий обов'язки Прем'єр-міністра України Сергій Арбузов.

Дата публікації: 2014.02.11

У 2014 році МОЗ продовжуватиме формування мережі амбулаторій і центрів первинної медичної допомоги

На будівництво нових амбулаторій у сільській місцевості заплановано виділити за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам майже два мільярди гривень. Про це розповіла під час брифінгу, який відбувся сьогодні в МОЗ України, Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова.

Дата публікації: 2014.02.11

У 2014 році Мінагрополітики продовжить стимулювати розвиток українського села

Міністерство аграрної політики та продовольства продовжить у цьому році покращувати показники роботи АПК, які він продемонстрував у 2013 році. Так, основними напрямами бюджетної підтримки стануть тваринництво, садівництво та виноградарство. Окрім цього, відомство продовжить стимулювати розвиток українського села. Зокрема, бюджетом передбачені кошти на розвиток сільгоспкооперації та будівництво систем водопостачання. А для того, щоб аграрії могли безперешкодно здійснювати свою діяльність, Мінагрополітики приділить значну увагу дерегуляції. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час прес-конференції в Укрінформі.

Дата публікації: 2014.02.11

Мінагрополітики продовжить виконувати завдання Президента щодо розвитку АПК

Міністерство аграрної політики та продовольства минулого року намагалося виконати всі завдання, які поставив перед ним Президент. Зокрема, в країні була забезпечена продовольча безпека і нарощений експортний потенціал, розвивалися базові галузі сільського господарства, розбудовувалася інфраструктура аграрного ринку, покращувався інвестиційний клімат, розвивалися сільські території. Також відомство приділяло значну увагу стабілізації цінової ситуації на продовольчому ринку та дерегуляції підприємницької діяльності. І виконання цих завдань продовжиться і в цьому році. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час прес-конференції в Укрінформі.

Дата публікації: 2014.02.11

Держава не може бути байдужою до інвалідів, які опинились у скрутному матеріальному становищі

Завдяки клопотанню Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка надано допомогу сімдесятип’ятирічній мешканці Херсонщини, яка стала інвалідом, внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Дата публікації: 2014.02.10

Г.Темник: Впровадження енергоефективних заходів - крок до розвитку населених пунктів України

Дніпропетровщина повинна максимально зосередитися на реалізації проекту «Енергоефективність у громадах», який впроваджується в українських містах Німецьким бюро міжнародного співробітництва в Україні (GIZ) спільно з Мінрегіоном. Про це сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник в ході робочої наради в Дніпропетровську.

Дата публікації: 2014.02.08

Відбулася зустріч Президента України з Генеральним Секретарем ООН

У Сочі Президент України Віктор Янукович провів зустріч з Генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй Бан Кі-муном. Сторони обговорили ситуацію в Україні та питання подальшого співробітництва нашої держави з ООН.

Дата публікації: 2014.02.08

Глава держави зустрівся з Генеральним секретарем Ради Європи

Президент України Віктор Янукович зустрівся з Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом під час робочого візиту до Російської Федерації.

Дата публікації: 2014.02.07

Надходження коштів до загального фонду держбюджету у січні 2014 року виросли на 12,2%

Експерти позитивно оцінюють оприлюднені дані Державної казначейської служби України (Казначейство) про виконання прибуткової частини держбюджету в січні 2014 року.

Сторінка 132 з 158 сторінок

Перша  < 130 131 132 133 134 >  Остання

Календар
Січень 2018
В П В С Ч П С
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3