Калуська районна
державна адміністрація

Діяльність Президента України та Уряду

Дата публікації: 2013.07.02

Вступне слово Прем’єр-міністра України Миколи Азарова на засіданні Уряду 26 червня 2013 року

Шановні члени Кабінету Міністрів! Шановні запрошені! 24-25 червня в Люксембурзі відбулося шістнадцяте засідання Ради співробітництва Україна-ЄС. Ми обговорили з нашими партнерами виконання домовленостей, досягнутих на лютневому саміті Україна-ЄС. І підтвердили головну спільну мету: підписати в ході саміту "Східне партнерство" в листопаді поточного року у Вільнюсі Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, включаючи всеохоплюючу зону вільної торгівлі.

Дата публікації: 2013.07.02

Сергій Арбузов: Уряд підтримує розвиток інтелектуального потенціалу України

Питання ефективного використання інтелектуального потенціалу - одне з найбільш актуальних для України.

Дата публікації: 2013.07.02

Президент вимагає від правоохоронних органів термінового розслідування справи в Миколаївській області

Президент України Віктор Янукович взяв під особистий контроль розслідування Генеральною прокуратурою справи у зґвалтуванні 29-річної І.Крашкової у смт Врадіївка Миколаївської області.

Дата публікації: 2013.07.02

Представники влади та бізнесу обговорили питання розвитку промисловості та інфраструктури, що розглядатимуться у рамках наступного засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів

У контексті підготовки чергового засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів Радник Президента України – Керівник Головного управління з питань міжнародних відносин, виконавчий секретар Ради Андрій Гончарук спільно із співголовами тематичної робочої групи "Промислове виробництво та розвиток інфраструктури" (від Уряду – Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, від інвесторів – Віце-президент Східноєвропейського дивізіону компанії "МакДональдз", генеральний директор "МакДональдз Юкрейн" Іан Борден) обговорили в Адміністрації Президента України нагальні питання розвитку промислового сектору та інфраструктури.

Дата публікації: 2013.07.02

Глава держави визначив невідкладним проект Закону «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»

Президент України Віктор Янукович звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути як невідкладний проект Закону «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми». Про це повідомив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.

Дата публікації: 2013.07.02

Президент вніс на розгляд парламенту законопроект щодо скасування значної кількості дозволів у підприємницькій діяльності

Президент України Віктор Янукович вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру». Законопроект зареєстрований у парламенті як невідкладний.

Дата публікації: 2013.07.02

Президент доручив посилити нагляд за додержанням законів з питань свободи слова та оперативно реагувати на їх порушення

Президент України Віктор Янукович підписав доручення «Щодо забезпечення додержання законів з питань свободи слова та недопущення втручання у професійну діяльність журналістів».

Дата публікації: 2013.07.01

Головним пріоритетом розвитку економіки є створення гідних умов для життя людей – Віктор Янукович

Головним пріоритетом розвитку української економіки є створення гідних умов для життя людей. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Дата публікації: 2013.07.01

Україна повинна поступово наближатися до впровадження європейських соціальних стандартів - Глава держави

Україна повинна поступово наближатися до впровадження європейських соціальних стандартів, європейського рівня життя. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Дата публікації: 2013.07.01

Глава держави: Створення перинатальних центрів уже забезпечило позитивні тенденції у сфері охорони здоров’я матері та дитини

Створення перинатальних центрів дозволило значно підвищити якість охорони здоров’я матері та дитини, зменшити рівень дитячої та материнської смертності, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Дата публікації: 2013.06.25

Віктор Янукович: Для нас є справою честі встановлення імен всіх полеглих в боях за Україну

Пошуковий рух щодо встановлення імен загиблих в боях за Україну отримав підтримку на державному рівні та міжнародне визнання, наголошує Президент України Віктор Янукович. Виступаючи сьогодні перед ветеранами у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ в 1943 році», Віктор Янукович запевнив, що й надалі приділятиме належну увагу розвиткові та реалізації громадських пошукових ініціатив, спрямованих на відновлення історичної справедливості.

Дата публікації: 2013.06.25

Пам’ять про визволителів України завжди буде підтримкою на шляху утвердження сильної держави - Президент

Пам'ять про героїв, які віддали життя за визволення України від нацистських загарбників, завжди буде моральною підтримкою на шляху утвердження сильної держави, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Сторінка 157 з 158 сторінок

Перша  < 155 156 157 158 > 

Календар
Січень 2018
В П В С Ч П С
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3