Калуська районна
державна адміністрація

Діяльність Президента України та Уряду

Дата публікації: 2013.07.08

М.Присяжнюк: Завдяки заготівельно-збутовій мережі споживачі отримають дешевше та якісніше молоко

Заготівельно-збутова мережа у сільській місцевості дозволить селянам мати стабільний дохід. Уряд планує розбудувати її протягом найближчих декількох років у межах ініціативи «Рідне село». Так, роботу планують розпочати зі збирання та збуту молока і поступово розширювати асортимент. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк під час робочої поїздки до Криму.

Дата публікації: 2013.07.08

У рамках “Ялтинських ділових зустрічей” Україна презентувала ряд великих інвестиційних проектів

Проведення IV Міжнародного інвестиційного форуму «Ялтинські ділові зустрічі» - хороший шанс для України зміцнити економічні відносини з країнами учасницями СНД, визначити нові напрями їх розвитку, а також залучити інвестиції в українську економіку, на цьому акцентував Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, відповідаючи на запитання журналістів.

Дата публікації: 2013.07.08

Оприлюднено Національну систему рейтингового оцінювання діяльності вищих навчальних закладів

Міністерство освіти і науки України разом з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти продовжує апробацію Національної системи рейтингового оцінювання діяльності вищих навчальних закладів.

Дата публікації: 2013.07.08

Олександр Вілкул: Уряд запропонував Верховній Раді прийняти закон, який скасує необхідність отримання громадянами дозволу на перепланування житла

«На основі європейської практики Уряд розробив та схвалив законопроект, згідно з яким громадяни під час перепланування свого житла можуть робити це без будь-яких дозволів. Головна умова – не втручання в несучі конструкції та інженерні системи. Після завершення таких робіт введення об'єкта в експлуатацію буде не потрібно. Наразі громадяни повинні отримувати дозволи на проведення переобладнання та перепланування в виконавчому комітеті місцевих рад, а для реконструкції та капітального ремонту в Державній інспекції архітектурно-будівельного контролю. Для вступу в дію нових норм законопроект має прийняти Верховна Рада», - сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

Дата публікації: 2013.07.05

Мінінфраструктури та “Укравтодор” продовжують залучати інвесторів до розвитку автошляхів України

Міністерство інфраструктури України разом з «Укравтодором» продовжують залучати міжнародних інвесторів та шукати можливості для участі у фінансуванні будівництва та реконструкції українських доріг вітчизняних інвесторів.

Дата публікації: 2013.07.05

Президент доручив вжити заходів для підвищення ефективності функціонування дорожнього господарства

Президент України Віктор Янукович вважає неприпустимим стан справ, що склався у сфері дорожнього будівництва, зокрема стосовно якості автомобільних доріг загального користування та вулиць і доріг комунальної власності.

Дата публікації: 2013.07.05

Уряд виділить 17 млн. грн. для лікування дітей, хворих на ювенільний ревматоїдний артрит

3 липня Уряд прийняв рішення про перерозподіл видатків державного бюджету - з метою виділення коштів, необхідних для закупівлі спеціальних препаратів для дітей, хворих на важку форму ювенільного ревматоїдного артриту, - повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України Костянтина Грищенка.

Дата публікації: 2013.07.04

Уряд підтримав зміну системи управління автомобільними дорогами загального користування

3 липня 2013 року Уряд схвалив проект Закону «Про змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування», згідно з яким буде змінено права, повноваження та відповідальність державних органів у сфері дорожнього господарства та управління автомобільними дорогами загального користування.

Дата публікації: 2013.07.04

Микола Азаров: Україна має намір приєднатися до Організації економічного співробітництва і розвитку

Україна має намір приєднатися до Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Головою Ради Кантонів Парламенту Швейцарської Конфедерації Філіппо Ломбарді.

Дата публікації: 2013.07.04

У 2013 році Державна служба зайнятості має знайти роботу для понад 490 тис. безробітних

У 2013 році Державна служба зайнятості має знайти роботу для понад 490 тис. безробітних українців, зазначила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час спілкування з представниками регіональних ЗМІ.

Дата публікації: 2013.07.04

Ми з надією дивимося на майбутній Саміт у Вільнюсі - Президент

Україна налаштована на виконання всіх пунктів Плану дій щодо підписання Угоди про асоціацію під час Вільнюського саміту «Східного партнерства» в листопаді цього року, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Дата публікації: 2013.07.03

Державна служба України: підсумки роботи та завдання на майбутнє

18 липня виповнюється два роки з часу утворення Указом Президента України № 769/2011 Національного агентства України з питань державної служби - центрального органу виконавчої влади зi спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію єдиної державної політики у сфері державної служби, здійснює функціональне управління державною службою, бере участь у формуванні державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядування.

Сторінка 158 з 161 сторінок

Перша  < 156 157 158 159 160 >  Остання

Календар
Квітень 2018
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5