Калуська районна
державна адміністрація

Новини


На Калущині обговорили питання проведення децентралізації

dscf6508

2017.03.14

14 березня у залі засідань районної ради під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валерія Крецула відбулася нарада з приводу проведення децентралізації. У заході взяли участь голова РДА Наталія Бабій, голова районної ради Михайло Срібняк, голова Верхнянської ОТГ Микола Філіпович, перший заступник міського голови Калуша Галина Романко, сільські голови, начальники управлінь РДА, керівники освітніх, культурних і медичних закладів району.

Обговорити питання децентралізації прийшли представники облдержадміністрації та Офісу реформ Руслан Панасюк, Наталія Пігач, Мирослава Корнелюк, Галина Микула та Ігор Мельничук. Експерти обговорили процеси реформування галузей освіти, культури і медицини. Так, представник управління освіти ОДА Наталія Пігач схвально відгукнулася про проведення освітньої реформи у Войнилові та подякувала за успіхи в цій галузі голові РДА Наталії Бабій і начальнику відділу освіти РДА Оксані Савчук.

Також Наталія Пігач розвінчала міфи, які побутують серед населення та вчителів. «Коли ми говоримо про створення опорної школи, то в жодному випадку не йдеться про закриття школи, - наголосила представник управління освіти. – Всі люди, які працювали, працюватимуть і надалі. Також не йдеться про пониження ступенів навчальних закладів. Наше головне завдання – дати дітям кращі умови для навчання, щоб вони були успішними в житті».

Заступник голови ОДА Валерій Крецул підсумував, що під час проведення реформ в освітній, культурній чи медичній сферах в жодному випадку не йдеться про звільнення людей. «Люди, які працювали до проведення реформи, працюватимуть і після її проведення», - наголосив заступник голови облдержадміністрації.

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Березень 2017
В П В С Ч П С
26 27 281 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1