Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Освітяни району завітали до ВПУ № 7

dscf6875

2017.04.12

12 квітня до Вищого професійного училища № 7 м. Калуша завітали директори загальноосвітніх навчальних закладів району, методисти відділу освіти. Делегацію очолили заступник голови райдержадміністрації Сергій Дудинець та начальник відділу освіти РДА Оксана Савчук. У заході також взяв участь начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Ігор Гаврилюк.

Чиновники та освітяни мали змогу поглянути, як навчаються студенти. Майстри виробничого навчання ВПУ на чолі із директором цього навчального закладу Володимиром Мельником провели екскурсію. Гості пересвідчились, якою є ґрунтовною навчально-технічна база училища. Студенти працюють за сучасним устаткуванням, отримують ґрунтовні знання, опановують новітні технології. Адже училище співпрацює з відомими підприємствами. Як наслідок, студенти, закінчивши цей заклад, є затребуваними на ринку праці.

За словами Володимира Мельника, майже ніхто із випускників не залишається без роботи. Роботодавці бачать високий рівень знань, умінь і навичок у студентів училища, які здобувають професії столяра, паркетника, лицювальника-плиточника, штукатура, монтажника гіпсокартонних конструкцій, пічника, електрогазозварника, коваля, оператора комп’ютерного набору, касира, автослюсаря, електромонтера, кухаря-офіціанта, кравця.

Варто зазначити, що більшість професій є інтегрованими. Це означає, що випускники стануть дипломованими фахівцями одразу з двох чи трьох професій. Тож їм буде набагато легше знайти роботу, ніж, приміром, випускнику вишу, котрий має лише одну спеціальність.

Зрештою, найбільше шансів працевлаштуватися було і залишається в представників робітничих професій. Постійним попитом користуються спеціальності: столяр, маляр, штукатур, лицювальник-плиточник. У центрі зайнятості, як показує досвід попередніх років, постійно є заявки на фахових електрогазозварників, слюсарів з ремонту автомобілів, електромонтерів, сантехніків, кухарів, офіціантів. А ще для випускників шкіл Калущини не останню роль відіграє і те, що здобути насправді перспективну спеціальність можна недалеко від свого місця проживання - у Калуші, у Вищому професійному училищі №7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Квітень 2017
В П В С Ч П С
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6