Дозвільний центр

 

Паспорт дозвільного центру

Регламенти отримання дозволів

Нормативно-правова база

 

На виконання Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та з метою створення сприятливих умов для розвитку підприємництва у районі, розпорядженням голови Калуської районної державної адміністрації від 24 червня 2005 року створено дозвільний центр Калуського району. Згідно розпорядження райдержадміністрації від 03 липня 2008 року «Про переведення» обов’язки адміністратора дозвільного центру виконує - Гасяк Ярослава Дмитрівна.

Діяльність дозвільного центру здійснюється у відповідності до розпорядження голови райдержадміністрації від 16 грудня 2005 року №624, яким:

 - затверджено Положення про адміністратора Калуського району дозвільного центру та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності;

 - затверджено Порядок взаємодії представників місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб'єктів господарювання в одному приміщенні.

Центр у своїй роботі керується технічними регламентами. Відповідно до вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», порядку про взаємодію місцевих дозвільних органів та адміністратора ДЦ, угод про співпрацю та технічного регламенту у роботі дозвільного центру беруть участь наступні представники місцевих дозвільних органів: районного управління земельних ресурсів, відділу архітектури та містобудування райдержадміністрації; районної санепідемстанції; відділу культури та туризму райдержадміністрації; обласного управління екології та природних ресурсів, ветмедицини, УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області та головний спеціаліст, адміністратор управління економіки райдержадміністрації.

Дозвільним центром видаються документи дозвільного характеру відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 року №526 «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності». Місцевими дозвільними органами визначено перелік документів, які потрібно подати заявнику для отримання того чи іншого дозвільного документу. Засідання дозвільного центру проводяться щовівторка та щочетверга кожного тижня. У роботі беруть участь уповноважені представники місцевих дозвільних органів.

На засіданнях ДЦ розглядаються такі питання:

 - надання консультації та роз’яснень суб’єктам господарювання щодо отримання документів дозвільного характеру;

 - розгляд поданих пакетів документів;

 - врегулювання дозвільних процедур;

 - профілактика та запобігання порушень термінів видачі документів дозвільного характеру;

 - обговорення проблемних питань, що виникають у роботі дозвільного центру;

 - видача документів дозвільного характеру;

 - та інші питання згідно технічного регламенту.

При необхідності відбуваються виїзні засідання дозвільного центру відповідно до звернень суб’єктів господарювання.


Інтернет представництво
Калуської районної державної адміністрації
РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ Основні функції Нормативно-правові засади діяльності Керівництво РДА Управління, відділи та інші структурні підрозділи РДА Графік прийому громадян Вакансії Довідник телефонів Порядок оскарження Заходи за зверненнями Звернення в РДА Вимоги до звернення Інтернет-приймальня Соціальний захист населення Боротьба з корупцією Доступ до публічної інформації Громадська рада
РАЙОННА РАДА Голова районної ради Апарат районної ради Постійні комісії Депутати Калуської районної ради Сесії районної ради

ВІДОМОСТІ ПРО РАЙОН Район Мапа Економіка Статистика Підприємництво Соціальна сфера Місцеві ради Історико-меморіальний музей Степана Бандери
ПРЕС-ЦЕНТР Новини Заходи і події Оголошення Інвестиційна привабливість Адміністративні послуги Дозвільний центр Державний реєстр виборців Регуляторна політика Всеукраїнський конкурс "Приязна адміністрація"

КОНТАКТИ вул.Шевченка, 6
 м.Калуш, 77300
 тел.: (03472) 6-02-09,
 факс: (03472) 6-00-23,[email protected]
Інтернет представництво: Калуська районна державна адміністрація | Розробка та підтримка:
Статистика відвідування: