Регуляторна політика

 

ІНФОРМАЦІЯ

 про здійснення державної регуляторної політики Калуською райдержадміністрацією у сфері господарської діяльності за 2010 рік

 

Відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” робота Калуської районної державної адміністрації була спрямована на виконання таких основних завдань:

- планування діяльності щодо підготовки проектів регуляторних актів;

- перегляду регуляторних актів, виконання заходів з відстеження їх результативності;

- оприлюднення інформації про здійснення державної регуляторної діяльності.

         Проекти регуляторних актів готуються у відповідності до вимог Закону України  „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з дотриманням процедури встановленої положеннями Закону.

         Так , за звітний період прийнято регуляторний акт розпорядження голови Калуської районної державної адміністрації від 22.06.02010 р. №192 “Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 19.08.2008 р. № 470 «Про порядок надання платних послуг архівним відділом». Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій було оприлюднено на веб-сайті райдержадміністрації відповідно до вимог Закону.

Проведено базове відстеження результативності прийнятого вищезгаданого регуляторного акта. Крім того, подано звіт про відстеження даного регуляторного акта у представництво Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Івано-Франківській області та оприлюднено на веб-сайті райдержадміністрації з дотриманням вимог, встановлених законом.

         В звітному періоді проводена робота із планування діяльності з підготовки регуляторних актів. В листопаді 2010 року затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації та оприлюднено  план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік.

         У процесі регуляторної діяльності райдержадміністрацією постійно проводиться взаємодія з суб’єктами господарювання, їх об’єднаннями. Так, питання реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності розглянуто та проаналізовано на засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва райдержадміністрації , до складу якої входять представники малого бізнесу та громадському слуханні.

        

 Проект регуляторного акта

 Про внесення доповнення до розпорядження голови Калуської ройонної державної адміністрації від 19.08.2008р. №470 “Про порядок надання платних послуг архівним відділом”

 План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік

 Зміни до плану діяльності райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік


Інтернет представництво
Калуської районної державної адміністрації
РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ Основні функції Нормативно-правові засади діяльності Керівництво РДА Управління, відділи та інші структурні підрозділи РДА Графік прийому громадян Вакансії Довідник телефонів Порядок оскарження Заходи за зверненнями Звернення в РДА Вимоги до звернення Інтернет-приймальня Соціальний захист населення Боротьба з корупцією Доступ до публічної інформації Громадська рада
РАЙОННА РАДА Голова районної ради Апарат районної ради Постійні комісії Депутати Калуської районної ради Сесії районної ради

ВІДОМОСТІ ПРО РАЙОН Район Мапа Економіка Статистика Підприємництво Соціальна сфера Місцеві ради Історико-меморіальний музей Степана Бандери
ПРЕС-ЦЕНТР Новини Заходи і події Оголошення Інвестиційна привабливість Адміністративні послуги Дозвільний центр Державний реєстр виборців Регуляторна політика Всеукраїнський конкурс "Приязна адміністрація"

КОНТАКТИ вул.Шевченка, 6
 м.Калуш, 77300
 тел.: (03472) 6-02-09,
 факс: (03472) 6-00-23,[email protected]
Інтернет представництво: Калуська районна державна адміністрація | Розробка та підтримка:
Статистика відвідування: