Калуська районна
державна адміністрація

Податкова інспекція інформує

Дата публікації: 2017.08.18

У Податковому кодексі передбачено штрафні санкції за несплату або несвоєчасну сплату земельного податку громадянами

Відповідно до пункту 286.5 ст. 286 Податкового кодексу України нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 ПКУ.

Дата публікації: 2017.08.18

«Гаряча лінія» фіскальної служби області щодо дій платника у разі блокування податкової накладної

17 серпня 2017 року з 10 до 12 години ГУ ДФС в Івано-Франківській області проведе сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо дій платника у разі блокування податкових накладних та розрахунків коригування в єдиному реєстрі податкових накладних.

Дата публікації: 2017.08.18

Що робити, якщо реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі зупинено?

У разі зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) відповідно до п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), платник податку має право подати протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов’язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування пояснення та/або копії документів, зазначені у п. п. «в» п. п. 201.16.4 п. 201.16 ст. 201 ПКУ.

Дата публікації: 2017.08.18

Оподаткування доходу нерезидента - юридичної особи від продажу нерухомого майна, яке розташоване на території України

Відповідно до ст. 141 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) доходи, отримані нерезидентом із джерелом їх походження з України, оподатковуються в порядку і за ставками, визначеними ст. 141 ПКУ. Для цілей п. 141.4 ст. 141 ПКУ такими доходами є, зокрема, доходи від продажу нерухомого майна, розташованого на території України, яке належить нерезиденту, у тому числі майна постійного представництва нерезидента.

Дата публікації: 2017.08.18

Звіт про контрольовані операції, здійснені платниками податків протягом 2016 року, подається за оновленою формою

З 16.06.2017року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 468 (далі – наказ № 468) «Про затвердження Змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції» (далі – Звіт та Порядок).

Дата публікації: 2017.08.18

Фіскальна служба надала роз’яснення щодо подання податкової звітності з податку на прибуток неприбутковими організаціями

Державна фіскальна служба України у листі від 10.08.2017 №21192/7/99-99-12-02-04-17 надала роз’яснення щодо подання податкової звітності неприбутковими підприємствами, установами та організаціями.

Дата публікації: 2017.08.18

29 серпня п.р. - останній день подання декларації з податку на прибуток сільськогосподарськими підприємствами за минулий рік

Відповідно до ст. 137 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для цілей оподаткування податком на прибуток до підприємств, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції, належать підприємства, дохід яких від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва за попередній податковий (звітний) рік перевищує 50 відсотків загальної суми доходу.

Дата публікації: 2017.08.18

Громадянам – власникам земельних ділянок до 29 серпня п.р. необхідно сплатити земельний податок

Відповідно до статті 286 Податкового кодексу громадянам – власникам земельних ділянок нарахування сум земельного податку проводиться контролюючими органами, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку. Фізичними особами – громадянами податок сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Про це нагадують в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Дата публікації: 2017.08.04

Яким чином фізичні особи - співвласники житлової нерухомості, що перебуває у їх спільній сумісній власності, але не поділена в натурі, можуть повідомити контролюючий орган про визначеного за їх згодою

Відповідно до підпункту 266.2.1 пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є об’єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Дата публікації: 2017.08.04

Платники податків протягом 10 днів можуть повідомити органи ДФС про втрату даних через кібератаку

Державна фіскальна служба України у листі від 26.07.2017 № 19716/7/99-99-10-01-17 надала роз’яснення щодо повідомлення контролюючих органів про втрату та/або пошкодження інформації (у тому числі, інформації, яка міститься у базах даних обліку платника податків) унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платника податків.

Дата публікації: 2017.08.04

Набрав чинності новий порядок оформлення і видачі довідки про сплату або відсутність податкових зобов’язань

28.07.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 568 «Про затвердження форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов'язань) та Порядку її оформлення і видачі», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 10.07.2017 за № 839/30707.

Дата публікації: 2017.08.04

За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує ПДФО з 11.04.2014 року?

Наказом Міністерства фінансів України від 14.01.11 № 11 «Про бюджетну класифікацію» зі змінами та доповненнями, затверджено наступну Класифікацію доходів бюджету по податку на доходи фізичних осіб:

Сторінка 2 з 86 сторінок

 < 1 2 3 4 >  Остання

Календар
Листопад 2017
В П В С Ч П С
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2