Калуська районна
державна адміністрація

Молодь і спорт

Мережа фізичної  культури і спорту

КЗ РДЮСШ, районна організація ВФСТ КОЛОС, РГО федерація  футболу.

Сектор молоді та спорту є структурним підрозділом районної державної  адміністрації, що утворюється розпорядженням голови районної державної адміністрації, входить до  її складу і в межах району забезпечує виконання покладених на цей підрозділ завдань.

Основні функції сектору  молоді та спорту

Основними   функціями  сектору є: забезпечення реалізації державної політики з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури і спорту, оздоровлення та відпочинку дітей, національно-патріотичне  виховання  молоді.

Молодіжні заходи

Сектор  забезпечує  участь  в обласних  та проводить районні молодіжні заходи: “Інтелектуальний  молодіжний  турнір  з гри “Що? Де? Коли?”, Конкурс  КВК “Кавалерочка”, “Форум обдарованої молоді”, Конкурс молодіжних  трудових  загонів “Ми працею славимо тебе, Україно”,  інформаційно-профілактична  акція “Відповідальність починається  з мене”, конкурс  “Молоде обличчя району”,  “Наше  майбутне – без  шкідливих  звичок, конкурс  молодіжних проектів та грантів.

Фізична  культура і  спорт

Участь  в обласних  навчально-тренувальних зборах, змаганнях, турнірах, спартакіадах, конкурсах і  спортивних  фестивалях.

Турніри з шахів пам’яті героїв України  С.Бандери, Чорновола. Гірника. Турніри  з волейболу з нагоди Дня  молоді, Фізкультурника, Студента, св. Миколая.  Турніри з футболу до Дня захисту дітей, Європи, Кубок  району,  Тужилівська  осінь. Спартакіади до Дня Незалежності України серед працівників  владних структур,  державних  службовців,  вчителів фізичного виховання. Змагання з видів спорту легкої атлетики, спортивного орієнтування, вільної боротьби, футболу, шахів, шашок, тенісу  настільного,  баскетболу.

Оздоровлення  та відпочинок  дітей

Сектор  здійснює  підбір і направлення дітей на оздоровлення  в стаціонарні табори відпочинку в межах області  та України терміном  перебування не менше 21 день, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО, з багатодітних і малозабезпечених  сімей.

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді

Щорічно сектором проводиться районна молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма “Чорний ліс”, команда-переможець  представляє район в обласній молодіжній патріотичній науково-пізнавальній програмі  “Чорний  ліс”.

Конкурс  повстанської  пісні  та строю. Масове  молодіжне сходження на одну із гір Карпат.

До складу КЗ  РДЮСШ  входить 619 вихованців і 16 тренерів – викладачів  з  видів спорту, які  забезпечують  навчально-виховний  процес з  фізичної  культури та спорту   зі спортивного орієнтування,  вільної боротьби,  легкої  атлетики та футболу.

Федерація футболу забезпечує участь в чемпіонаті районі з футболу серед 36 команд.

Спортивні споруди  та матеріально-технічне  забезпечення  сфери фізичної культури і спорту: 36 футбольні поля, 20 стандартних спортивних залів, 72 спортивні майданчики, з яких 2  зі штучним  покриттям,  4 стрілецькі тири.

Щорічно сектором проводиться і забезпечується участь гравців (дітей і молодь) у понад 100 молодіжних  спортивних заходах та змаганнях.

 

Звіт сектору за ІІ квартал2017.docx

 

Наша адреса: вул. Шевченка, 6,  м. Калуш  (03472) 6-52-10, 066-825-57-79, e-mail: [email protected] .