Калуська районна
державна адміністрація

Міськрайонне управління юстиції інформує

Дата публікації: 2017.09.04

Рейдерство в сільському господарстві

34 За даними досліджень Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ), теперішня ситуація на аграрному ринку ознаменувалася не тільки черговими сільгоспрекордами, а й великою кількістю рейдерських захоплень майна. Зловмисники не гребують нічим – ні технікою, ні врожаями, ні землями. А інколи, вони не зупиняються навіть перед вбивством законних власників господарств.

Дата публікації: 2017.02.03

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ “Про безоплатну правову допомогу”

3 січня 2017 року Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя», як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України. Цим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Сьогодні, 04 січня, «Голос України» опублікував Закон України «Про Вищу раду правосуддя», отже зазначені зміни наберуть чинності завтра - 5 січня 2017 року.

Дата публікації: 2017.01.23

Калуський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує громадян:

Внесено зміни до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” в частині розширення кола осіб, яким держава гарантує право на безоплатну правову допомогу.

Дата публікації: 2016.04.05

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників в Болехівське, Долинське, Рожнятівське, Рогатинське, Перегінське бюро правової допомоги, які будуть утворенні в даних населених пунктах і почнуть свою діяльність орієнтовно з 20-30 червня 2016р.

Дата публікації: 2016.04.05

Права та обов’язки особи, стосовно якої прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання щодо визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту

Конституційно-правовий статус біженців визначається Конституцією України (ст. 26), Законом України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» від 08 липня 2011 року №3671-VI, Конвенцією ООН про статус біженців 1951 року та іншими нормативно-правовими актами.

Дата публікації: 2016.03.23

Строки подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію та проведення їх державної реєстрації

Нормативно-правовий акт – це офіційний документ, прийнятий уповноваженим на це суб’єктом нормотворення у визначеній законом формі та порядку, який встановлює норми права для неозначеного кола осіб і розрахований на неодноразове застосування.

Дата публікації: 2016.03.16

Поняття та порядок укладення трудового договору

Трудовий договір - це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін.

Дата публікації: 2016.03.16

Особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх

Адміністративна відповідальність - це різновид правової відповідальності, специфічна форма негативного реагування з боку держави в особі її компетентних органів на відповідну категорію протиправних проявів (передусім адміністративних проступків), згідно з якою особи, що скоїли ці правопорушення, повинні дати відповідь перед повноваженим державним органом за свої неправомірні дії і понести за це адміністративні стягнення в установлених законом формах і порядку.

Дата публікації: 2016.03.15

Права і обов’язки державних виконавців

Державний виконавець зобов'язаний вживати заходiв примусового виконання рiшень, встановлених Законом України «Про виконавче провадження» від 21.04.1999 №606-XIV, неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчi дiї.

Дата публікації: 2016.03.03

До уваги юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та осіб, що бажають відкрити підприємницьку діяльність чи заснувати юридичну особу

Доводимо до Вашого відома, що з 1 січня 2016 року Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» запроваджено принцип екстериторіальності прийому документів для державної реєстрації у межах України.

Дата публікації: 2016.03.02

Особливості розгляду звернень про надання безоплатної первинної правової допомоги

Право на безоплатну первинну правову допомогу згідно з Конституцією України та Законом України «Про безоплатну правову допомогу» мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Дата публікації: 2016.03.02

Вимоги до нормативно-правових актів, що подаються на державну реєстрацію

Нормативно-правовий акт, що подається на державну реєстрацію, має відповідати вимогам законодавства про мови та інших актів законодавства, узгоджуватися з раніше прийнятими актами і викладатися згідно з правописом та з дотриманням правил нормопроектувальної техніки.

Сторінка 1 з 57 сторінок

 1 2 3 >  Остання

Календар
Червень 2018
В П В С Ч П С
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30