Калуська районна
державна адміністрація

Діяльність Президента України та Уряду

Дата публікації: 2017.09.22

Виплата компенсації за економію субсидій - це перший крок до їх подальшої монетизації

Виплата компенсації за економію субсидій – це перший крок до їх подальшої монетизації. Про це в ефірі «Oboz.TV» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Дата публікації: 2017.09.22

Глава Уряду про пенсійну реформу: Можливість ухвалити зміни є, закликаю всіх об‘єднатися заради людей

Можливість ухвалити пенсійну реформу, яка змінить існуючу пенсійну систему, дозволить запровадити автоматичне осучаснення пенсій при одночасному зниженні дефіциту бюджету пенсійного фонду, зберігається, але парламентарям треба об’єднатися навколо ухвалення рішень. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в своєму відеозверненні.

Дата публікації: 2017.09.22

Павло Розенко: Уряд не допустить жодних штучних обмежень кількості отримувачів субсидій

Уряд не вводитиме жодних додаткових обмежень чи критеріїв для скорочення кількості отримувачів субсидій. Про це в ефірі «Oboz.TV» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Дата публікації: 2017.09.22

Вугільні підприємства мають бути ефективними та самодостатніми, - Ігор Насалик

21 вересня відбулося засідання колегії Міненерговугілля України. Відкриваючи засідання, голова колегії Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик наголосив, що державні підприємства мають бути самодостатніми суб’єктами господарської діяльності.

Дата публікації: 2017.09.20

Для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб спрощено процедури отримання держдопомоги за програмою «Доступне житло»

Урядом ухвалена постанова, направлена на вирішення проблеми забезпечення доступним житлом учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб. Для цих категорій спростили процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло».

Дата публікації: 2017.09.20

Вчителі більше не займатимуться переписом учнів - постанова КМУ

Українським вчителям більше не потрібно буде робити перепис та вести облік дітей, охоплених освітою. Таке рішення прийняв Уряд 13 вересня 2017 року, затвердивши Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів.

Дата публікації: 2017.09.20

Мінфін: Бюджет на 2018 рік забезпечує фінансування всіх пріоритетних реформ у країні

У прес-центрі Уряду відбувся прес-брифінг на тему «Основні показники проекту Державного бюджету на 2018 рік», в якому взяли участь Перший заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов та Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.

Дата публікації: 2017.09.19

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

Дата публікації: 2017.09.19

Пенсійна реформа спрямує усі ресурси на збільшення розміру пенсій, - Андрій Рева

Міністр соціальної політики заявив про домовленість з міжнародними партнерами про фіксацію дефіциту Пенсійного фонду на існуючому рівні та підвищення розміру пенсійного забезпечення за рахунок збільшення власних надходжень пенсійної системи, в рамках проведення пенсійної реформи.

Дата публікації: 2017.09.15

Виступ Президента України на 14-й Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES): «Чи це новий світ? І що він означає для України?»

Шановні Президенти,Високоповажності, дорогі гості,пані та панове! Для мене велика честь відкривати чергову 14-ту Щорічну зустріч Ялтинської Європейської Стратегії.

Дата публікації: 2017.09.15

Україна рухається в правильному напрямку, - Президент ЄБРР під час зустрічі з Прем’єр-міністром

Україна рухається в правильному напрямку розвитку, а прогрес реформ заслуговує на посилену увагу. Про це сказав Президент Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Дата публікації: 2017.09.15

Енергетична стратегія України: інвестиційні можливості та виклики

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу ядерної політики та ядерної безпеки провело круглий стіл на тему: “Енергетична стратегія України: інвестиційні можливості та виклики”. У заході взяли участь заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, в.о. голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.

Сторінка 1 з 148 сторінок

 1 2 3 >  Остання

Календар
Вересень 2017
В П В С Ч П С
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30