Калуська районна
державна адміністрація

Діяльність Президента України та Уряду

Дата публікації: 2017.05.31

Уряд скоригував прогноз макроекономічних показників на 2017 рік

31 травня на засіданні Кабінету Міністрів України було затверджено прогноз макроекономічних показників України на 2017 рік.

Дата публікації: 2017.05.31

Володимир Гройсман: Угода про асоціацію із ЄС - це лише початок шляху необхідних реформ і змін країни

Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, яка була ухвалена у 2014 році і наразі проходить фінальну стадію ратифікації, є лише початком великого шляху перетворень всередині України, аби в кінцевому підсумку наша держава ефективно інтегрувалася у велику європейську родину країн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду в середу.

Дата публікації: 2017.05.31

Уряд схвалив рішення щодо спрощення умов ведення будівельного бізнесу, - Геннадій Зубко

Черговий крок у дерегуляції будівельного бізнесу. На засіданні Уряду прийняли рішення, які забезпечують виконання революційного закону № 1817 щодо удосконалення містобудівної діяльності. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Дата публікації: 2017.05.31

Наталія Федорович: Ми готові стати країною, яка покаже свій досвід у сфері протидії торгівлі людьми іншим країнам світу

Ми готові стати країною, яка покаже свій досвід у сфері протидії торгівлі людьми іншим країнам світу. Про це заявила заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович під час зустрічі з директором зі зв’язків з урядом Міжнародної організації „Кампанія А21” Мі Юнг Парк та регіональним менеджером українського представництва організації Юлією Саченко.

Дата публікації: 2017.05.31

Сергій Савчук: Енергоефективність та відновлювана енергетика - невід’ємні частини енергетичної стратегії України

«Енергетична стратегія України вже сьогодні має наповнюватися конкретними кроками на шляху до енергобезпеки, диверсифікації джерел енергопостачання. Зокрема, у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики є вже чимало напрацювань, законодавчих перемог та ініціатив», - наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на II Енергетичному конгресі 30 травня.

Дата публікації: 2017.05.31

Одна з цілей реформ - відкрити енергетичний безвіз для України, - Наталія Бойко

Знизити енергоємність ВВП та збалансувати інтереси учасників енергетичного ринку – основні пріоритети реформ галузі, повідомила сьогодні заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості з питань європейської інтеграції Наталія Бойко на ІІ Енергетичному конгресі, що проходив у Києві.

Дата публікації: 2017.05.30

Уряд пропонує направити 5 млрд грн коштів від спецконфіскації на дорожні роботи, - Прем’єр-міністр

Бюджет, який цього року виділяється з усіх джерел на виконання дорожніх робіт, втричі перевищує «дорожній» бюджет минулого року, і за пропозицією Уряду може бути поповнений коштами, що надійшли від спецконфіскації цінностей та активів оточення екс-президента Януковича. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час інспекційної поїздки на Львівщину, де він ознайомився з ходом будівництва дороги Н-02 Львів – Тернопіль.

Дата публікації: 2017.05.26

Костянтин Ващенко: Прийняття Закону України «Про державну службу» дало змогу змінити систему держуправління на користь професійності та ефективності

На цьому під час спілкування із представниками засобів масової інформації Івано-Франківщини наголосив голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко. Управлінець, зокрема, зазначив, що новий ЗУ «Про державну службу» сприяв якісному кадровому забезпеченню органів виконавчої влади, що дозволило забезпечити реалізацію тих реформ, які сьогодні відбуваються в Україні.

Дата публікації: 2017.05.25

У травні приватні домогосподарства отримали від Уряду 140 млн грн відшкодування за “теплими” кредитами

24 травня Держенергоефективності здійснило чергове відшкодування учасникам урядової програми «теплих» кредитів. Цього разу гарантована сума компенсацій склала 140,1 млн гривень.

Дата публікації: 2017.05.25

Глава Уряду про масштабне розслідування податкових злочинів минулої влади: Маємо бути безкомпромісні в цій боротьбі і пам’ятати про невідворотність покарання

Масштабні розслідування та затримання колишніх посадовців системи ліквідованого Міністерства доходів і зборів, започатковані правоохоронними органами України, мають бути доведені до логічного кінця, а боротьба із злочинцями має стати безкомпромісною. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись з журналістами в четвер.

Дата публікації: 2017.05.24

Внесено зміни до Закону України «Про гуманітарну допомогу»

Автомобіль, визнаний гуманітарною допомогою, яким особа з інвалідністю була забезпечена через органи соціального захисту населення і користувалася більше 10 років, за рішенням Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій може бути безоплатно переданий у власність особі з інвалідністю, законному представнику недієздатної особи з інвалідністю чи дитини з інвалідністю за бажанням таких осіб у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Дата публікації: 2017.05.24

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий написав заяву про відставку

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий написав заяву про відставку та подав її до Верховної Ради.

Сторінка 2 з 143 сторінок

 < 1 2 3 4 >  Остання

Календар
Липень 2017
В П В С Ч П С
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5