Діяльність Президента України та Уряду

Дата публікації: 2017.03.16

Уряд затвердив порядок ведення державного реєстру видавців

Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Дата публікації: 2017.03.16

Держава фінансуватиме здійснення громадського контролю за додержанням вимог законодавства у сфері захисту суспільної моралі

Уряд на засіданні 16 березня вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки творчих спілок у сфері засобів масової інформації, преси, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 р. №449.

Дата публікації: 2017.03.16

Прем’єр-міністр: Звертаю увагу Міністра на належну організацію робіт з ремонту доріг - коштів для початку робіт вистачає

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звернув увагу Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна на необхідність забезпечити належну організацію початку робіт з реконструкції та будівництва доріг.

Дата публікації: 2017.03.16

Володимир Гройсман: Енергетична блокада завдала шкоди у першу чергу українській економіці саме у той момент, коли вона почала зростати

Енергетична та економічна блокада відбувалася не в інтересах України, вона поставила під загрозу стрімке економічне зростання. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у четвер.

Дата публікації: 2017.03.16

Ми завжди будемо шанобливо ставитися до мирних учасників акцій, але не допустимо озброєних гастролерів в тил українським військам - Президент

Президент Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони зазначив, що Кабінет Міністрів найближчим часом має детально проаналізувати економічний аспект наслідків від блокади: які будуть наслідки для бюджету, наскільки уповільниться економічне зростання, яка ситуація в енергетичному секторі.

Дата публікації: 2017.03.16

Президент: Україна як літак, який має два крила – це демократія і порядок

Президент Петро Порошенко наголошує, що найголовнішим для України сьогодні є дотримання демократії та забезпечення порядку.

Дата публікації: 2017.03.15

Керівництво Держлісагентства доручило забезпечити посилене рейдове патрулювання для охорони державного мисливського фонду

Т.в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич доручила начальникам обласним управлінь лісового та мисливського господарства забезпечити організацію та здійснення посиленого рейдового патрулювання з охорони державного мисливського фонду, особливо незаконного добування диких гусей і качок, а також пошкодження місць їх гніздування.

Дата публікації: 2017.03.15

В Україні впроваджують електронну систему спостереження за інфекційними захворюваннями

Міністерство охорони здоров'я розпочало підготовку вихідних даних для впровадження в Україні Електронної інтегрованої інформаційної системи спостереження за інфекційними захворюваннями (ЕЛІССЗ). Для цього команда МОЗ зустрілася з керівниками структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних та Київської міської державних адміністрацій.

Дата публікації: 2017.03.15

Уляна Супрун: Міжнародні закупівлі ліків довели - це найдієвіша антикорупційна реформа в охороні здоров’я

В.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун спільно з міжнародними партнерами із закупівель та пацієнтськими організаціями провела прес-ланч на тему «Закупівлі ліків через міжнародні організації: аналіз першого року та старт закупівельного процесу 2017».

Дата публікації: 2017.03.15

Лілія Гриневич: Підтримку молодих науковців буде збільшено

Міністерство освіти і науки збільшить підтримку молодих вчених. На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час засідання колегії МОН, де доповідь про проблеми стимулювання молоді до наукової діяльності представив голова Ради молодих учених при МОН Юрій Кращенко.

Дата публікації: 2017.03.15

Президент привітав ратифікацію Верховною Радою України Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою

Президент Петро Порошенко привітав ратифікацію Верховною Радою України Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

Дата публікації: 2017.03.14

Мінсоцполітики запроваджує онлайн-оформлення допомоги при народженні дитини

Міністерство соціальної політики та Державне агентство з питань електронного урядування презентували нову електронну послугу у сфері соціального захисту – призначення допомоги при народжені дитини.

Сторінка 2 з 132 сторінок

 < 1 2 3 4 >  Остання

Календар
Березень 2017
В П В С Ч П С
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1