Діяльність Президента України та Уряду

Дата публікації: 2017.04.12

Володимир Омелян розповів про перспективи ремонту автошляхів області

У рамках робочого візиту на Прикарпаття міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, в облдержадміністрації відбулася прес-конференція щодо ремонтних робіт на автошляхах області.

Дата публікації: 2017.04.11

Уряд розглядає можливості переведення програми компенсації вартості сільськогосподарської техніки аграріям на постійну основу

Уряд працює над тим, щоб зробити програму компенсації сільськогосподарської техніки для українських аграріїв, запроваджену в Держбюджеті на 2017 рік, постійною. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час ІІ Українського форуму бізнесу.

Дата публікації: 2017.04.11

Глава Уряду про систему охорони здоров’я: У результаті реформи ми вийдемо на доступність охорони здоров’я і на зовсім іншу якість життя українських громадян

Ініційована Урядом реформа системи охорони здоров'я забезпечить доступність медицини, високу якість медичних послуг та підвищить якість життя українських громадян. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час ІІ Українського форуму бізнесу.

Дата публікації: 2017.04.10

На часі - посилення антикорупційного напрямку, - Голова Держпродспоживслужби

Держпродспоживслужба посилює антикорупційний напрямок своєї діяльності. На цьому наголосив Голова Державної служби України з питань безпечності харчової продукції та захисту споживачів Володимир Лапа під час прес-конференції «Рік роботи Держпродспоживслужби: результати і плани», яка відбулася 10 квітня у Києві.

Дата публікації: 2017.04.10

Володимир Гройсман: Влада має бути постійно у діалозі із людьми, щоб розуміти їхні нагальні проблеми та прагнути їх якнайшвидше вирішити

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає представників влади регулярно брати участь у роботі регіональних call-центрів для того, щоб розуміти нагальні проблеми, які хвилюють громадян, та оперативно їх вирішувати. Про це він заявив після спілкування із громадянами в Урядовому контактному центрі у понеділок.

Дата публікації: 2017.04.10

Розробка законодавства з підтримки технопарків та розвитку внутрішнього виробництва мають стати основними завданнями Нацкомітету відродження промисловості, - Глава Уряду

Розробка законодавства з підтримки технопарків та розвитку внутрішнього виробництва мають стати основними завданнями Національного комітету відродження промисловості на найближчу перспективу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході першого засідання Комітету.

Дата публікації: 2017.04.07

Тетяна Слюз на Прикарпатті розповіла про основні тенденції діяльності Держказначейства України

Сьогодні голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз із робочою поїздкою побувала на Прикарпатті.

Дата публікації: 2017.04.07

Звернення Президента щодо рішення Європейського парламенту про надання безвізового режиму для громадян України

Дорогі співвітчизники! Європейський парламент проголосував за надання громадянам України права безвізових подорожей до країн Євроcоюзу. Потужну підтримку у цьому питанні нам надала переважна більшість політичних сил, окрім маргінальних проросійських, пропутінських партій. П’ятсот двадцять один депутат твердо висловив свою цілковиту підтримку України.

Дата публікації: 2017.04.06

Уряд затвердив Порядок видачі дозволу на ввезення видавничої продукції з Росії та тимчасово окупованої території України

Уряд ухвалив постанову, якою затверджено Порядок видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, та внесено зміни до урядової постанови «Про затвердження переліків товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України».

Дата публікації: 2017.04.06

Прем’єр-міністр: Земельна реформа забезпечить економічне зростання та стане серйозним кроком для розвитку України

Уряд у результаті земельної реформи прагне сприяти створенню невеликих фермерських господарств, що забезпечить економічне зростання та стане серйозним поштовхом для розвитку України. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками Асоціації об'єднаних територіальних громад.

Дата публікації: 2017.04.05

Утворено Нацраду з питань розвитку науки і технологій

Уряд ухвалив постанову, що створює правове підґрунтя для утворення і функціонування Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Відповідне рішення ухвалено на засіданні КМУ сьогодні, 5 квітня 2017 року.

Дата публікації: 2017.04.05

Уряд підвищив розміри виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2017 році в середньому на 26%

Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань” передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, жертвам нацистських переслідувань.

Сторінка 3 з 137 сторінок

 < 1 2 3 4 5 >  Остання

Календар
Квітень 2017
В П В С Ч П С
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6