Калуська районна
державна адміністрація

Дата публікації: 2017.09.22

Роздрібна торгівля області у січні–серпні 2017 року

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб) та фізичних осіб–підприємців області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у січні–серпні 2017 року населенню реалізовано товарів на 12 млрд.грн.

Дата публікації: 2017.09.22

До Дня машинобудівника

Головне управління статистики інформує. Машинобудівна галузь Івано-Франківщини представлена підприємствами з виробництва електричного та електронного устатковання, машин, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, якими у 2016р. реалізовано продукції на 1,9 млрд.грн.

Дата публікації: 2017.09.22

Про відзначення в районі Дня захисника України та 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народові, належного відзначення на території району Дня захисника України, 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва:

Дата публікації: 2017.09.22

Виплата компенсації за економію субсидій - це перший крок до їх подальшої монетизації

Виплата компенсації за економію субсидій – це перший крок до їх подальшої монетизації. Про це в ефірі «Oboz.TV» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Дата публікації: 2017.09.22

Управління Держпродспоживслужби у Калуському районі ще раз застерігає про небезпеку отруєння грибами

vse-o-razmnozhenii-gribov-006 У розпалі грибний сезон, багато мешканців нашого краю поспішає до лісу, щоб насолодитися спілкуванням з природою та дарами лісу. Однак хочеться нагадати ще раз, що гриби не така безпечна їжа. На жаль,в області почастішали випадки отруєнь грибами. За останню добу зареєстровано 2 нові сімейні випадки отруєнь грибами, від яких потерпіло 6 осіб. Це сім’ї з Тисменицького району. Потерпілі з с. Чорнолізці збирали сироїжки, а сплутали їх з блідою поганкою. Інша сім’я з с.Клубівці свідомо збирала в лісі неїстівні гриби (сірі мухомори). Очевидно, що після вживання таких грибів вся сім’я отруїлася. Потерпілі наразі перебувають в важкому стані в обласній клінічній лікарні.

Дата публікації: 2017.09.22

21 вересня в селі Підмихайля Калуського району проводилось навчання правил пожежної безпеки!

За статистикою, більшість пожеж, пов’язаних із загибеллю людей, виникає саме у житловому секторі. Незважаючи на постійні застереження, люди не звертають увагу на дотримання правил пожежної безпеки. А це рано чи пізно призводить до пожежі і трагічних наслідків.

Дата публікації: 2017.09.22

Глава Уряду про пенсійну реформу: Можливість ухвалити зміни є, закликаю всіх об‘єднатися заради людей

Можливість ухвалити пенсійну реформу, яка змінить існуючу пенсійну систему, дозволить запровадити автоматичне осучаснення пенсій при одночасному зниженні дефіциту бюджету пенсійного фонду, зберігається, але парламентарям треба об’єднатися навколо ухвалення рішень. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в своєму відеозверненні.

Дата публікації: 2017.09.22

Парламент має зробити 10 кроків назустріч об‘єднаним громадам, - Геннадій Зубко

Спільне завдання сьогодні і Уряду, і Верховної Ради – це зробити наступні 10 кроків в напрямку децентралізації, які з одного боку – дадуть можливість підсилити об’єднання територіальних громад, з іншого – додаткові інструменти, як земля, фінанси, створення кадрової ланки для служби в органах місцевого самоврядування саме на території громад. Про це під час брифінгу з головами ОТГ у ВРУ заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Дата публікації: 2017.09.22

Павло Розенко: Уряд не допустить жодних штучних обмежень кількості отримувачів субсидій

Уряд не вводитиме жодних додаткових обмежень чи критеріїв для скорочення кількості отримувачів субсидій. Про це в ефірі «Oboz.TV» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Дата публікації: 2017.09.22

Вугільні підприємства мають бути ефективними та самодостатніми, - Ігор Насалик

21 вересня відбулося засідання колегії Міненерговугілля України. Відкриваючи засідання, голова колегії Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик наголосив, що державні підприємства мають бути самодостатніми суб’єктами господарської діяльності.

Дата публікації: 2017.09.21

У вересні в Калуському районі зареєстровано випадок лептоспірозу

В 2017 році епідемічна ситуація з лептоспірозу в Івано- Франківській області залишається нестійкою. Станом на 21.09.2017р. зареєстровано 7 випадків захворювань проти 10 за аналогічний період минулого року. Лептоспіроз встановлено у п’яти районах області – по одному випадку в Коломийському, Городенківському, Калуському та по два – Снятинському і Долинському районах.

Дата публікації: 2017.09.21

Спалювання рослинності та опалого листя завдає шкоди довкіллю

54332 Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області нагадує про заборону спалювання опалого листя. Адже добрі наміри щодо наведення чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей. Ненависний дим від спалюваного листя наповнює все навкруг, проникає у домівки навіть крізь зачинені вікна і двері. Повітря стає гірким і важким, ускладнюється дихання.

Сторінка 1 з 959 сторінок

 1 2 3 >  Остання

Календар
Вересень 2017
В П В С Ч П С
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30