Калуська районна
державна адміністрація

Управління Держпродспоживслужби в районі інформує

Дата публікації: 2018.04.20

Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень в області  станом на 19.04.2018 року

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області інформує: в області склались сприятливі агрокліматичні умови для росту і розвитку сільськогосподарських культур та проведення весняно-польових робіт.

Дата публікації: 2018.04.20

Застереження системи RASFF:  бензо (А) пірен -  в кокосовій олії, а не зареєстрований  сульфіт -  в ліджи

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує споживачів та операторів ринку про те, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло одразу декілька інформаційних повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах RASFF.

Дата публікації: 2018.04.17

До уваги землекористувачів:  подбаймо про урожай з ранньої весни

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області наголошують на необхідності проведення постійного моніторингу фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських культур з метою своєчасного застосування заходів захисту від шкідливих організмів.

Дата публікації: 2018.04.17

Увага: про дотримання обмежень при застосуванні пестицидів в межах населеного пункту

Останнім часом почастішали випадки звернень населення до органів виконавчої влади та Головного управління Держпродспоживслужби в області з приводу порушення правил застосування пестицидів та агрохімікатів окремими громадянами, особисті огородні ділянки яких використовуються під плодові сади, посів зернових та зернобобових культур, посадку картоплі.

Дата публікації: 2018.04.16

Дотримання регламентів застосування засобів захисту рослин

Квітень – місяць сівби і вегетації більшості сільськогосподарських культур. Це один з найбільш відповідальних місяців року. Господар повинен докласти максимум зусиль, щоб вчасно виконати сільськогосподарські роботи: провести підживлення озимих культур, передпосівний обробіток грунту та сівбу ярих культур, ремонт озимих зернових і багаторічних трав, підживлення сінокосів, пасовищ, догляд за садом.

Дата публікації: 2018.04.13

На Івано-Франківщині в ході семінару-навчання проведено показові контрольні весняні ґрунтові розкопки

12 квітня на базі ПАФ «Бовшівська» в смт. Більшівці Галицького району відбувся обласний семінар-навчання на тему «Організація проведення весняних контрольних обстежень сільськогосподарських угідь, перелогів, пасовищ, багаторічних насаджень та лісосмуг у с/г підприємствах та фермерських господарствах на встановлення стану перезимівлі основних шкідливих організмів», організований управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Дата публікації: 2018.04.13

Обережно: на Прикарпатті розпочався сезон активності кліщів

Цьогорічне стрімке підвищення температури повітря сприяло ранній активізації кліщів. Враховуючи те, що кліщі добре переносять низькі температури і можуть голодувати кілька років, цьогоріч слід очікувати високих показників їх чисельності та підвищеного ризику зараження людей трансмісивними хворобами.

Дата публікації: 2018.04.13

До відома операторів ринку,  діяльність яких пов’язана з обігом побічних продуктів тваринного походження

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу субʼєктів господарювання на основі норми та вимоги Закону України «Про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною» № 287-УІІІ ( 287-19 ) від 07.04.2015 р..

Дата публікації: 2018.04.12

Випадки АЧС зафіксовано в Миколаївській та  Черкаській областях

Головне управління Держпродспоживслужби звертає увагу краян: африканська чума свиней шириться Україною. Нещодавно випадки захворювання встановлено на Миколаївщині та Черкащині.

Дата публікації: 2018.04.12

Фітосанітарний статус борщівника Сосновського –  отруйної рослини, небезпечної для людей

Щороку до Держпродспоживслужби надходять звернення щодо карантинного статусу інвазивної рослини - борщівника Сосновського (Heracleum sosnowskyi (Mandenova)) та віднесення його до Переліку регульованих шкідливих організмів. Тому перед початком вегетаційного періоду Департамент фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва і розсадництва Держпродспоживслужби надає роз’яснення з цього питання.

Дата публікації: 2018.04.12

Врахування критеріїв добору сортів рослин – запорука  доброго врожаю

Сорт є надійним і економічно вигідним фактором підвищення врожайності культури за будь-якої технології вирощування. Головна причина недобору врожаю – невідповідність вибраної технології біологічним особливостям сорту й економічним ресурсам.

Дата публікації: 2018.04.11

Проведено нараду із користувачами мисливських угідь

dsc00373 11 квітня заступник голови Калуської райдержадміністрації Сергій Дудинець провів нараду із користувачами мисливських угідь. У нараді взяли участь начальник управління Держпродспоживслужби в районі Григорій Химич та працівники цієї установи.

Сторінка 1 з 8 сторінок

 1 2 3 >  Остання

Календар
Квітень 2018
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5