Калуська районна
державна адміністрація

Новини


Випускників шкіл району поблагословили у добру путь

dsc00267

2018.05.31

30 травня у Калуші, в парку ім. І. Франка, відбулося свято для випускників загальноосвітніх навчальних закладів району.

Такий захід, на якому зібралися разом всі випускники шкіл та навчально-виховних комплексів Калуського району, організовано втретє за ініціативи та сприяння голови райдержадміністрації Наталії Бабій. У святкуванні взяли участь голова РДА Наталія Бабій, голова районної ради Михайло Срібняк, заступник голови РДА Сергій Дудинець, начальники управлінь райдержадміністрації і керівники установ району.

Декан Калуського деканату УАПЦ о. Богдан Челядин і священик УГКЦ о. Петро Тимцюрак дали випускникам духовні настанови і поради як потрібно жити – передусім бути християнином та патріотом. Священнослужителі помолилися, поблагословили випускників у доросле життя, побажали їм завжди підкорювати вершини та наголосили, що кожен обирає свій шлях самостійно.

Зі словами вітань до випускників звернулися голова райдержадміністрації Наталія Бабій, голова районної ради Михайло Срібняк, начальник відділу освіти РДА Оксана Савчук.

Звертаючись до випускників, Наталія Бабій підкреслила, що нині молодь має всі можливості для реалізації своїх планів та задумів. Наталія Бабій побажала випускникам Божого благословення, щасливої долі, мирного неба, а Михайло Срібняк зауважив, що майбутнє кожного випускника залежить передусім від його вибору, яким іти шляхом.

З напутніми словами до випускників звернулись і начальник відділу освіти РДА Оксана Савчук та голова селищної ради Войнилівської ОТГ Мар’яна Масляк, які побажали випускникам доброї долі та всіляких гараздів у їхньому самостійному житті. Від батьків із щирими словами звернулась мати випускника з Новиці Тетяна Клебан, яка привітали випускників із закінченням школи і поблагословила їх на добрі справи. Зі словами вдячності, шани та поваги до батьків, вчителів звернулися  випускники Богдан Гебура і Соломія Струк, які також подякували районній владі за можливість брати участь у різноманітних конкурсах та проектах.

Учасникам святкового заходу свої пісенні та музичні дарунки подарували гості з Рожнятівщини – дитячий зразковий фольклорно-етнографічний ансамбль «Маленькі бойки», а також аматори народного мистецтва нашого краю: сестри Ольга та Юля Куцели, Тетяна Маколійчук, Ольга Заулична та ін. Діти з Новиці виконали хореографічну композицію.

На завершення випускники запустили різнокольорові повітряні кульки в небо та закружляли у шкільному вальсі. Під звуки духового оркестру Підмихайлівської музичної школи присутні на святі виконали Державний Гімн України.

В добру путь, випускники!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<<< Повернутись в розділ
Календар
Травень 2018
В П В С Ч П С
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2