Калуська районна
державна адміністрація

Заходи і події

Дата публікації: 2018.04.17

До уваги землекористувачів:  подбаймо про урожай з ранньої весни

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області наголошують на необхідності проведення постійного моніторингу фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських культур з метою своєчасного застосування заходів захисту від шкідливих організмів.

Дата публікації: 2018.04.17

Увага: про дотримання обмежень при застосуванні пестицидів в межах населеного пункту

Останнім часом почастішали випадки звернень населення до органів виконавчої влади та Головного управління Держпродспоживслужби в області з приводу порушення правил застосування пестицидів та агрохімікатів окремими громадянами, особисті огородні ділянки яких використовуються під плодові сади, посів зернових та зернобобових культур, посадку картоплі.

Дата публікації: 2018.04.17

Інформація про проведені  закладами культури мистецькі заходи з 09 по 15 квітня 2018 року

У с.Перекоси біля місцевого храму відбулися Великодні гаївки «Великодній передзвін». Учасники аматорської творчості НД привітали односельчан та гостей села з світлим святом Воскресіння Христового та подарували інсценізацію «Великодній кошик». Діти грали у ігри «Чижик», «Огірочки», «Жучок» та разом з дорослими водили великодніх гаївок. У селі панувала справжня весняна Великодня атмосфера.

Дата публікації: 2018.04.13

День профілактики правопорушень

Прилучення учнівської молоді до правової культури збагачує її духовне життя. Водночас знання нею своїх прав і обов'язків розширює можливості їх реалізації, зокрема й у власних інтересах. Правове виховання зміцнює життєву позицію, підвищує громадянську активність, загострює почуття непримиренності до негативних явищ. Позитивне вирішення цих питань сприятиме докорінному поліпшенню формування правосвідомості й правової культури в процесі правового виховання молодого покоління України.

Дата публікації: 2018.04.12

Фітосанітарний статус борщівника Сосновського –  отруйної рослини, небезпечної для людей

Щороку до Держпродспоживслужби надходять звернення щодо карантинного статусу інвазивної рослини - борщівника Сосновського (Heracleum sosnowskyi (Mandenova)) та віднесення його до Переліку регульованих шкідливих організмів. Тому перед початком вегетаційного періоду Департамент фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва і розсадництва Держпродспоживслужби надає роз’яснення з цього питання.

Дата публікації: 2018.04.12

Врахування критеріїв добору сортів рослин – запорука  доброго врожаю

Сорт є надійним і економічно вигідним фактором підвищення врожайності культури за будь-якої технології вирощування. Головна причина недобору врожаю – невідповідність вибраної технології біологічним особливостям сорту й економічним ресурсам.

Дата публікації: 2018.04.11

Інформація про проведені  закладами культури мистецькі заходи з 02 по 08 квітня 2018 року

У НД с.Підмихайля (спільно з бібліотекою) до Великодніх свят проведено майстер-клас з написання Великодніх писанок «Котилася писанка». Соломія Тимків розповіла історію виникнення та значення сили освяченої писанки. Майстер –клас провела вчитель образотворчого мистецтва Марія Микитин.На завершення заходу діти обмінялися писанками.

Дата публікації: 2018.04.06

Грошове забезпечення військовослужбовців у 2018 році

З метою підвищення рівня грошового забезпечення військовослужбовців Міністром оборони України було прийнято рішення про збільшення з 1 лютого 2018 року розміру щомісячного преміювання, що збільшило виплачене грошове забезпечення у березні 2018 року (у березні тривала виплата грошового забезпечення за лютий) приблизно на 5 % всім категоріям військовослужбовців.

Дата публікації: 2018.04.06

Увага: в охолодженій ящуроподібній рибі  виявлено плісняву

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає особливу увагу споживачів та операторів ринку на потенційний ризик виявлення плісняви в охолодженій ящуроподібній рибі, що експортується до України з Великобританії та Північної Ірландії.

Дата публікації: 2018.04.06

Готуємось до Великодніх свят!

Великдень, Пасха, Христове Воскресіння - найочікуваніше світле весняне свято.

Дата публікації: 2018.04.06

Проведено профілактичний рейд по місцях спалювання сухої рослинності

Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Не зважаючи на численні перестороги, громадяни продовжують проводити такі «прибирання» підвищуючи ризик виникнення неконтрольованого горіння – пожежі.

Дата публікації: 2018.04.05

“З любов’ю до людей»

04.04.2018 року Калуським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за сприянням благодійних організацій було проведено Великодню акцію "З любов'ю до людей»

Сторінка 1 з 52 сторінок

 1 2 3 >  Остання

Календар
Квітень 2018
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5