Заходи і події

В Калуському районі проведено турнір з футзалу «Іде Святий Миколай»

cimg5502

2015.12.16

15 грудня 2015 року дирекцією районної ДЮСШ спільно з відділом молоді та спорту районної державної адміністрації організовано і проведено турнір з футзалу серед вихованців районної ДЮСШ з метою пропаганди здорового способу життя та з нагоди святкування свята св. Миколая.

Цього року в традиційному турнірі за кубок боролись вихованці 7-ми команд із відділення футболу РДЮСШ Калуського району.

За підсумками проведеного турніру І-ше місце виборола команда Войнилівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ-ге місце посіла команда Сівко- Калуського НВК, ІІІ-тє місце – завоювала команда Голинської ЗОШ І-ІІІст.

Команди призери нагороджені кубками, грамотами та медалями а також всіх дітлахів св. Миколай обдарував солодкими подарунками.

Нагороджено грамотами і представників команд, за великий труд та працю, яку вкладають вони, тренери-викладачі в підростаюче покоління з розвитку футболу пропагуючи здоровий спосіб життя.