Заходи і події

Шаховий турнір пам’яті Героя України Олекси Гірника

cimg5909

2016.03.30

Упродовж 26 і 27 березня  в ПК "Мінерал" проводився 14-ий традиційний міськрайонний турнір з шахів пам’яті Героя України Олекси Гірника. Його учасники, якими булидев’ять дорослих шахістів, 48 юнаків і 20 дівчат з Калуша і Калуського району, боролися за нагороди в особистому і командному заліку.

У змаганнях, які проводились за швейцарською системою, взяли участь учні  5 команд з Голинської ЗОШ, Пійлівської ЗОШ,  Войнилівської ЗОШ, Завійської ЗОШ, Боднарівської ЗОШ, та учасники в особистому заліку.
У турнірі серед дорослих переміг, зайнявши перше місце з шахів, Микола Солдат, вчитель історії Голинської ЗОШ І-ІІІ ст, друге місце посіла тренер з шахів Калуського ПНЗ “Кімната школяра” Галина Шевчук, а третім призером турніру став найстарший його учасник – 79-річний Володимир Лисяк.

Організаторами проведення турніру є шахова федерація, управління у справахсім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міської ради та сектор молоді та спорту районної державної  адміністрації,  фундатори й спонсори турніру – голова Фундації ім. Олекси Гірника, син Героя України Євген Гірник, перший заступник міського голови Калуша Галина Романко, заступник голови Калуської районної ради Віктор Гільтайчук, голова Калуської станиці Братства вояків ОУН, УПА Степан Петраш, голова Калуської міськрайонної організації КУН Олег Кушлик, голова Калуської районної організації ВО “Свобода” Оксана Тебешевська.

Переможців і призерів нагороджено грамотами, пам’ятними медалями та грошовими преміями, а команди-призери - кубками. Окрім того, всі учасники змагань були нагороджені книгами Михайла Іщенка “Спалився за Україну”.