Калуська районна
державна адміністрація

Місцеві ради

 

 Селищна,  сільські  ради

Селищна, сільська рада

1

Войнилівська селищна рада

смт.Войнилів

с.Довпотів

с.Середнє,

с.Дубовиця

2

Верхнянська сільська рада об’єднаної територіальної громади

с.Верхня

с.Іванкова

с.Довгий Войнилів

с.Завадка

с.Болохів

с.Степанівка

с.Збора

с.Кулинка

с.Негівці

с.Гуменів

с.Станькова

с.Вилки

3

Боднарівська сільська рада

с.Боднарів

4

Вістівська сільська рада

с.Вістова

с.Бабин Зарічний

5

Голинська сільська рада

с.Голинь

6

Добрівлянська сільська рада

с.Добровляни

7

Завійська сільська рада

с.Завій

с.Грабівка

8

Кадобнянська сільська рада

с.Кадобна

9

Копанківська сільська рада

с.Копанки

10

Кропивницька сільська рада

с.Кропивник

11

Луківська сільська рада

с.Лука

с.Діброва

с.Цвітова

12

Мостищанська сільська рада

с.Мостище

13

Новицька сільська рада

с.Новиця

с.Зелений Яр

14

Перевозецька сільська рада

с.Перевозець

с.Кудлатівка

с.Павликівка

с.Слобідка

15

Підмихайлівська сільська рада

с.Підмихайля

с.Бережниця

16

Пійлівська сільська рада

с.Пійло

с.Довге Калуське

17

Ріп’янська сільська рада

с.Ріп’янка

с.Мислів

с.Яворівка

18

Середньоугринівська сільська рада

с.Середній Угринів

с.Старий Угринів

19

Сівко - Войнилівська сільська рада

с.Сівка Войнилівська

с.Довжка

с.Мошківці

20

Сівко - Калуська сільська рада

с.Сівка Калуська

21

Студінківська сільська рада

с.Студінка

с.Середній Бабин

22

Томашівська сільська рада

с.Томашівці

с.Перекоси

23

Тужилівська сільська рада

с.Тужилів

 

Голови та секретарі місцевих рад

 


 п/п

Назва ОТГ, селищної, сільської ради

П.І.Б. голови (повністю)

П.І.Б. секретаря (повністю)

1

Войнилівська селищна рада

Рудий Володимир

Степанович

Джус Людмила

Федорівна

2

Боднарівська сільська рада

Дрогомирецький Микола

Степанович

Дрогомирецька Марія

Іванівна

3

Верхнянська ОТГ

Філіпович Микола

Олексійович

Дуда Марія

Іванівна

4

Вістівська сільська рада

Хомич Василь

Миколайович

Гарас Наталія

Степанівна

5

Голинська сільська рада

Гладенький Микола Васильович

Лилак Оксана

Іванівна

6

Добрівлянська сільська рада

Кучерак Василь

Іванович

Клиса Оксана

Василівна

7

Завійська сільська рада

Романів Василь

 Іванович

Василів Анастасія

Дмитрівна

8

Кадобнянська сільська рада

Пастух Василь

Васильович

Романів Катерина

Дмитрівна

9

Копанківська сільська рада

Полянська Наталія

Євгенівна

Шавранська Ірина

Ярославівна

10

Кропивницька сільська рада

Барнич Михайло

Михайлович

Федунь Надія

Михайлівна

11

Луківська сільська рада

Киращук Петро

Дмитрович

Кіндзерська Надія

Володимирівна

12

Мостищенська сільська рада

Пукіш Галина

Василівна

Пукіш Любов

Михайлівна

13

Новицька сільська рада

Головчак Володимир Іванович

Заулична Галина

Іванівна

14

Перевозецька сільська рада

Масляк Мар’яна

Романівна

Ладовська Марія

Дмитрівна

15

Підмихайлівська сільська рада

Мазур Богдан

Васильович

Мазур Христина

Михайлівна

16

Пійлівська сільська рада

Семанів Микола

Михайлович

Парцей Світлана

Ярославівна

17

Ріп’янська сільська рада

Іваськів Микола

Михайлович

Чупровська Марія

Михайлівна

18

Середньо-Угринівська сільська рада

Федорів Тарас

Федорович

Михайлюк Богдана

Богданівна

19

Сівко-Войнилівська сільська рада

Галка Оксана

Львівна

Сеньків Надія

Петрівна

20

Сівко-Калуська сільська рада

Онопченко Оксана

Василівна

Кавчак Оксана

Юріївна

21

Студінківська сільська рада

Стасюк Марія

Романівна

Андрусів Віра

Миколаївна

22

Томашівська сільська рада

Мацько Михайло

Йосипович

Луців Галина

Ярославівна

23

Тужилівська сільська рада

Лазар Василь

Михайлович

Фітяк Зеновія

Василівна