Калуська районна
державна адміністрація

Підприємництво

"Гаряча" телефонна лінія для підприємців - 6-03-01.

 

Оголошення про стажування з 22.09_по 13.10.2018р.doc

Оголошення про американську програму бізнес стажування з 27.10 по 17.11.2018.doc

 

Перелік вільних приміщень комунальної власності сільських рад Калуського району станом на 01.07.2017.doc

Рішення сесії Калуської районної ради "Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в Калуському районі на 2017-2018 роки".doc

Програма розвитку малого та середнього підприємництва в Калуському районі на 2017-2018роки.doc

 

Пропозиції щодо пільг плати за землю.doc

Торги та тендери в Словаччині.pdf

 

Оголошення про кущовий семінар.jpg

Про проведення кущового семінару.pdf

 

До Уваги суб’єктів господарювання!

         Виконавчим агентством з питань малого і середнього підприємництва в рамках програми COSME оголошено конкурс на спільне фінансування проектів «Підтримка просування і розвитку транснаціональних тематичних туристичних продуктів, пов’язаних з культурними і креативними індустріями».

         Відповідно до умов конкурсу в ньому можуть брати участь підприємства та організації, що провадять діяльність у сфері туризму.

         Більш детальна інформація щодо умов участі в конкурсі міститьсяя на сайті Виконавого агентства з питань малого і середнього підприємництва за посиланням: http://ec.europa.eu/easme/en/cos-tourcci-2017-3-03-supprting-promotion-and-development-transnational-thematic-tourism-products.

Оголошення про міжнародну виставку обладнання та технологій для збору і переробки відходів.pdf

 

Українські підприємці вперше отримали своє представництво в Китаї

 

  Вперше з’явився унікальний портал, який полегшить вхід українських експортерів на китайський ринок.

  Волонтерський проект "Українське торговельне представництво в Китаї"    створили українські студенти, що вчаться у Чжецзянському університеті в Китаї. Метою проекту є надання українським експортерам простого і зручного способу встановлення контактів з китайськими партнерами та подолання мовних бар'єрів.

  Представництво надаватиме можливість українським експортерам безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно перекладатись на китайську мову.

  Пропозиції китайських партнерів також будуть безоплатно перекладатись на українську мову та розміщуватись на сайті.

  Крім каталогів з пропозиціями українських та китайських підприємців сайт містить інформацію про Україну, Китай, організації сприяння діловому співробітництву у Китаї, державні органи Китаю, Посольство та консульства України у КНР, перелік передових технологій, що стимулюються до імпорту в Китай, а також іншу корисну інформацію. У планах поширення на сайті інформації про правові, економічні та соціальні умови діяльності в Україні китайською мовою.

  На даний час Україна не має офіційного торгового представництва в Китаї.

  Ще в липні 2014 року з’явилась інформація, що Кабінет міністрів України розраховує відкрити офіси торгових представників у країнах і на ринках, що представляють найбільший інтерес і перспективу для української продукції.

  У червні 2015 року Прем'єр-міністр України дав доручення створити торгові представництва в США, ЄС (Брюсселі), Німеччині, Франції, Китаї та на Близькому Сході.

  Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська заявила, що також розглядається запровадження інституту почесних торговельних аташе (назва приблизна) - волонтерів, які готові працювати на іноземних ринках для просування українських товарів та послуг.

Із сайтом Українського торговельного представництва в КНР можна ознайомитись за адресою:

  

Контакти для довідок:

 

Контактна особа – Мисенко Діана,

тел.: +8617857097857,

e-mail: [email protected]

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності у сфері торгівлі

та ресторанного господарства!

Повідомляємо, що ДП «Івано-Франківськстандартметрологія», яке реалізує  в області  державну політику у сфері метрології та метрологічної діяльності стурбоване станом  ваговимірювальної техніки,  що застосовується під час  торговельно-комерційних  операцій та розрахунків між покупцями  та продавцями.

         Пунктом  11 «Порядку провадження торговельної діяльності  та правил  торговельного обслуговування на ринку споживчих  товарів», затверджених  Постановою Кабінету Міністрів України  від 15.06.2006 №833, передбачено,  що  засоби  вимірювальної техніки, які  використовуються у торговельній  діяльності,  повинні бути  у справному стані,  мати  повірочне  клеймо  та проходити  періодичну  повірку в установленому  законодавством  порядку.    Періодичність  повірки  ваговимірювальної техніки – 1 раз в 12 місяців.

         Враховуючи вищенаведене, просимо дану інформацію взяти до відома та забезпечити вимоги чинного законодавства  стосовно необхідності повірки  ваговимірювальної  техніки,  що застосовується під час торговельно-комерційних операцій  та розрахунків між  покупцями та продавцями.

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності. Стажування менеджерів у Німеччині

 

Німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ (далі - GIZ) продовжено реалізацію у 2016-2018 рр. Програми Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany».

Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями. Також учасники зможуть безпосередньо ознайомитись з німецьким обладнанням і технологіями.

У 2016 році українським менеджерам, підприємцям та підприємствам запропоновано стажування за двома напрямками:

-  економічна кооперація без галузевої специфіки;

- економічна кооперація з галузевою специфікою, зокрема, в сферах енергоефективності в промисловості, енергоефективності в будівництві і санації будівель та споруд, охорони здоров’я, харчової промисловості.

Стажування у Німеччині здійснюється за кошти уряду Німеччини, в.т.ч. проживання, харчування, транспортні витрати. Детальна інформація про Програму розміщена на сайті GIZ http://www.inwent.org.ua/ukrini/TN-Info_GIZ_ua_aktualisiert_2014.pdf

Конкурсний відбір у 2016 році відбудеться:

28-29 січня  - Київ, на базі GIZ за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5.

10-12 лютого – Львів, на базі тренінго-консалтингової компанії Нюбізнет

22-26 лютого – Чернігів, на базі Торгово-Промислової Палати (ТПП)

3-4 березня – Луцьк, базі ТПП

9-11 березня – Суми, на базі облдержадміністрації

14-18 березня – Херсон, на базі ТПП

21-25 березня – Запоріжжя, на базі ТПП

28 березня -1 квітня  - Харків, на базі Німецького Центру

6-8 квітня – Хмельницький, на базі облдержадміністрації та ТПП

Для участі у конкурсному відборі необхідно підготувати пакет документів, перелік та форми яких наведено на сайті GIZ за посиланням:

http://www.inwent.org.ua/ukrini/candidates/index.html

Контактні особи:

Департамент економіки облдержадміністрації  - Мар'яна Гургула, Леся Бойкович, тел. (0342)55-64-16, (0342)55-22-65, ел. пошта: [email protected],  каб.621.

GIZ  –  СвітланаСтепащенко, тел. (044)228-42-54, (0342)531-30-56, ел. пошта: [email protected]

 

Кабінет Міністрів запровадив "гарячу лінію" для підприємців

З 11 травня 2016 року державна установа «Урядовий контактний центр» запроваджує «гарячу лінію» для підприємців. Зателефонувавши за номером 0 800 503 045, вони можуть подати скарги щодо зловживань чи корупційних дій органів державної влади, а також пропозиції щодо заходів Уряду для покращення умов ведення бізнесу. 

Дзвінки на «гарячу лінію» для підприємців прийматимуть фахівці Урядового контактного центру у робочі дні з 9 год. до 18 год. (п’ятниця – до 16.45). У вихідні, святкові дні та з 18 год. до 9 год. дзвінки переадресовуватимуться фахівцям основної урядової «гарячої лінії» (0 800 507 309). Усі звернення реєструватимуться та направлятимуться для реагування органам виконавчої влади відповідно до компетенції. Крім того, інформація про звернення та результати їх розгляду буде доповідатися Прем’єр-міністрові України.

Нагадаємо, що Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідування Урядового контактного центру доручив створити спеціальну «гарячу лінію» для звернень підприємців.

«Найближчим часом ми відкриємо окрему телефонну лінію для малого і середнього бізнесу, щоб підприємці мали можливість повідомляти про зловживання, і ми зможемо швидко реагувати, захищати цих підприємців, що є дуже важливо», – заявив Глава Уряду.

 

Розпорядження РДА від 28.08.2015 № 266 "Про склад ради підприємців".doc

Про нагородження в 2015 році фізичних осіб-підприємців та керівників малих та середніх підприємств до Дня підприємця.doc

ЗУ Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва України.doc

Зміни у законодавстві станом на 01.07.2015.doc

ЗУ Про ліцензування певних видів господарської діяльності.doc

ЗУ Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.doc

Оголошення.doc

Запитання-відповіді.doc

Програма малого підприємництва на 2015-2016 роки.doc

Структура, класифікації видів економічної діяльності України.doc

Що робити, якщо.doc

Що треба знати в будівництві.pdf