Калуська районна
державна адміністрація

Управління Держпродспоживслужби в районі інформує

Дата публікації: 2018.06.07

Увага:  погодні умови створюють передумови для розвитку фузаріозу колоса в посівах зернових колосових культур

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області звертають увагу землекористувачів: в період колосіння-повного достигання зернових колосових культур погодні умови (рясні дощі, температура (25-300С), відносна вологість (70-97%) створюватимуть ймовірну передумову для розвитку хвороб колоса, зокрема фузаріозу.

Дата публікації: 2018.06.06

ПРОФІЛАКТИКА ГОСТРИХ КИШКОВИХ ІНФЕКЦІЙ  ТА ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ

У літній період почастішали випадки виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, пов'язаних із вживанням бактеріально забруднених продуктів харчування та питної води.

Дата публікації: 2018.06.05

До уваги споживачів:  забраковано деякі види кабельної продукції

Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового нагляду було проведено позапланову перевірку характеристик продукції у розповсюджувача за видом кабельної продукції.

Дата публікації: 2018.06.04

Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту   сільськогосподарських рослин в червні  2018 року

У червні активність та чисельність шкідників підвищується, а також збільшується розповсюдження та розвиток хвороб. Тому задля недопущення господарсько-відчутних пошкоджень посівів та втрат урожаю від шкідників, хвороб та бур’янів, спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області рекомендують забезпечити впродовж місяця постійний моніторинг фітосанітарного стану посівів сільгоспкультур.

Дата публікації: 2018.06.04

Про хід підготовки до оздоровчої кампанії 2018 року

При підготовці до оздоровчого сезону 2018 року районними (міськими) управліннями (відділами) Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області організована робота щодо контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог в закладах оздоровлення та відпочинку дітей.

Дата публікації: 2018.06.01

Як попередити негативний вплив пестицидів на життєдіяльність людини?  – поради спеціалістів Держпродспоживслужби

Пестициди - це отруйні речовини, які використовуються для знищення шкідника як рослинного, так і тваринного походження і застосовуються в сільському господарстві і в домашніх умовах.

Дата публікації: 2018.06.01

Увага: посадкам картоплі загрожують личинки колорадського жука,  а цибулі – ураження пероноспорозом

За даними спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області, станом на 29.05.2018 року відродження личинок колорадського жука та пошкодження ними рослин картоплі спостерігається в індивідуальних селянських господарствах Богородчанського, Галицького, Надвірнянського, Тлумацького, Тисменицького районів на ранніх посадках картоплі та помідорів.

Дата публікації: 2018.06.01

Органічне виробництво -  майбутнє виробництво України

Органічне сільське господарство ґрунтується на основних принципах : здоров’я, екологія, справедливість і турбота. З огляду на це, з метою ознайомлення з досвідом країн-сусідів у сфері органічного виробництва, сертифікації, розвитку ринків органічної продукції та їх підтримки з боку державних органів, з 14.05 по 23.05 2018 року у м.Житомирі відбувся тренінг щодо органічного виробництва харчової продукції за підтримки проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства».

Дата публікації: 2018.06.01

Увага:  випадки африканської чуми свиней  встановлено в Черкаській та Одеській областях

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендує суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней, утриматись від господарських зв’язків із підприємствами, що працюють на території, де зафіксовано випадки африканської чуми свиней.

Дата публікації: 2018.06.01

Спеціалісти Держпродспоживслужби попередили обрахування споживачів послуг водопостачання та  водовідведення

Сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) за зверненням суб’єкта господарювання, який надає послуги водопостачання та водовідведення, з метою попередження порушень державної дисципліни цін при формування тарифів, а також приведення витрат підприємства до рівня економічно-обґрунтованих

Дата публікації: 2018.05.29

Про фітосанітарний стан посівів сільськогосподарських культур і плодових насаджень в господарствах області  на 24 травня 2018 року

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області інформує: агрометеорологічні умови другої декади травня були задовільними для росту і розвитку озимих та ранніх ярих зернових культур, вегетації теплолюбивих культур та формування і росту плодів плодових культур.

Дата публікації: 2018.05.29

На Верховинщині накладено карантинний  режим щодо золотистої картопляної нематоди

При проведенні фітосанітарними інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області контрольних обстежень сільськогосподарських угідь у Верховинському районі, встановлено нові вогнища золотистої картопляної нематоди Globodera rostochiensis ( Woll) M. et St..

Сторінка 3 з 13 сторінок

 < 1 2 3 4 5 >  Остання

Календар
Липень 2018
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4