Новини
Дата публікації: 2018.06.18
![dsc00203](/images/gallery/13439/dsc00203__small.jpg)
18 червня голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій провела нараду із керівниками структурних підрозділів РДА, начальниками управлінь і відділів, керівниками установ району. У роботі наради взяли участь заступник голови РДА Сергій Дудинець і керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.18
![dsc00188](/images/gallery/13440/dsc00188__small.jpg)
Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. У всі часи шанували і заслужено цінували тих героїв, хто справою свого життя обрав турботу про здоров’я людей.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.15
![images](/images/gallery/13433/images__small.jpg)
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!
детальніше
Дата публікації: 2018.06.14
![14160526351](/images/gallery/13432/14160526351__small.jpg)
Організатори та учасники проектної ініціативи «Менше сміття – краще життя», яка реалізується громадським центром «Еталон» за підтримки управління екології та природних ресурсів ОДА, спільно з бюро УГКЦ з питань екології на території Івано-Франківської області, стурбовані проблемами, що викликані ставленням людини до природи.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.12
![dsc00222](/images/gallery/13418/dsc00222__small.jpg)
Днями відбувся творчий звіт Підмихайлівського Центру дитячої та юнацької творчості. У заході взяла участь голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.12
![89](/images/gallery/13413/89__small.jpg)
Упродовж двох тижнів представники облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Богдана Кобилянського спільно з депутатами обласної ради, Івано-Франківським центром розвитку місцевого самоврядування, керівництвом райдержадміністрацій та районних рад, сільськими, селищними головами обговорювали шляхи та можливості удосконалення перспективного плану формування територій громад області.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.12
![890](/images/gallery/13412/890__small.jpg)
Під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулася нарада з питань визначення найбільш проблемних ділянок доріг місцевого значення у області. Участь у її роботі взяли керівництво облдержадміністрації та обласної ради, голови районів, міст і об’єднаних територіальних громад.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.11
![3](/images/gallery/13410/3__small.jpg)
10 червня діти з Калуського району поїхали на відпочинок до Поморського воєводства (Республіка Польща). Це, зокрема, переможці шкільної Ліги сміху (команди з Войнилівського ліцею та Студінської школи), переможці футбольного кубку НФК «Ураган» з Голиня та діти військовослужбовців з Очакова.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.11
![23](/images/gallery/13408/23__small.jpg)
Серед областей, які з початку поточного року впроваджують у себе Аграрні розписки, передують Івано-Франківська – 16 аграрних розписок.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.07
![4576](/images/gallery/13400/4576__small.jpg)
Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі у екосистемах, лісових масивах та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.07
![dsc00172](/images/gallery/13399/dsc00172__small.jpg)
7 червня під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Наталії Бабій відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У роботі комісії взяла участь керівник апарату РДА Олена Романишин.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.07
![dsc00132](/images/gallery/13398/dsc00132__small.jpg)
7 червня голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій провела особистий прийом громадян. Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз’яснень громадянам щодо порушених ними питань у прийомі взяли участь керівники структурних підрозділів і відділів райдержадміністрації, голови сільських рад та представник місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
детальніше