Новини
Дата публікації: 2018.06.07
![dsc00127](/images/gallery/13390/dsc00127__small.jpg)
6 червня під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Наталії Бабій проведено засідання робочої групи з обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території району. У заході взяли участь керівник апарату РДА Олена Романишин, голова районної ради Михайло Срібняк, голова бюджетної комісії районної ради Василь Турчин.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.06
![89](/images/gallery/13385/89__small.jpg)
На виконання обласної цільової соціальної програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» на відпочинок та оздоровлення направляються діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.06
![34](/images/gallery/13384/34__small.jpg)
Прийміть щирі вітання з професійним святом.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.04
![8](/images/gallery/13340/8__small.jpg)
3 червня у селі Студінка, у Народному домі, відбувся гала-концерт районного конкурсу дитячої творчості «Осінні фрески-2018». У святковому дійстві взяли участь голова Калуської РДА Наталія Бабій та заступник голови райдержадміністрації Сергій Дудинець.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.04
![65](/images/gallery/13337/65__small.jpg)
У департаменті соціальної політики облдержадміністрації відбулася нарада з начальниками відділів з питань призначення субсидій структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення та за участю фахівця ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Лесі Хараїм щодо змін у порядку надання житлових субсидій та стосовно розрахунку і повернення до бюджету невикористаних сум субсидій.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.01
![dsc00079](/images/gallery/13335/dsc00079__small.jpg)
У селі Сівка-Войнилівська проводять капітальний ремонт дороги обласного значення «Калуш – Бурштин».
детальніше
Дата публікації: 2018.06.01
![dsc00004](/images/gallery/13334/dsc00004__small.jpg)
1 червня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Сергія Дудинця і заступника голови районної ради Віктора Гільтайчука відбулося засідання комісії з розгляду заяв громадян, що уклали контракт на проходження військової служби з додержанням умов, передбачених статтею 20 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо надання їм одноразової грошової допомоги.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.01
![dsc00044](/images/gallery/13328/dsc00044__small.jpg)
1 червня відбулося виїзне засідання робочої групи з обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території району. Члени робочої групи визначили обсяг ремонту доріг на території Томашівської і Луківської сільських рад.
детальніше
Дата публікації: 2018.06.01
![dsc00024](/images/gallery/13325/dsc00024__small.jpg)
У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, 24 дітей з Калуського району поїхали на відпочинок та оздоровлення до дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Сокіл», що в селі Сокіл Галицького району. У заході взяли участь заступник голови РДА Сергій Дудинець і завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Любов Паньків.
детальніше
Дата публікації: 2018.05.31
![879](/images/gallery/13316/879__small.jpeg)
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Івано-Франківської області підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України».
детальніше
Дата публікації: 2018.05.31
![56687](/images/gallery/13315/56687__small.jpeg)
Президент взяв участь у запуску третьої технологічної лінії виробництва цементу підприємства «Івано-Франківськцемент».
детальніше
Дата публікації: 2018.05.31
![dsc00313](/images/gallery/13314/dsc00313__small.jpg)
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.
детальніше