Новини
Дата публікації: 2018.05.31
![dsc00267](/images/gallery/13311/dsc00267__small.jpg)
30 травня у Калуші, в парку ім. І. Франка, відбулося свято для випускників загальноосвітніх навчальних закладів району. Такий захід, на якому зібралися разом всі випускники шкіл та навчально-виховних комплексів Калуського району, організовано втретє за ініціативи та сприяння голови райдержадміністрації Наталії Бабій.
детальніше
Дата публікації: 2018.05.30
![1513099102-8771](/images/gallery/13301/1513099102-8771__small.jpg)
Жителі сільської місцевості області, які бажають скористатись пільговим кредитом для придбання, будівництва або реконструкції житла, можуть зібрати необхідні документи та подати їх до фонду.
детальніше
Дата публікації: 2018.05.30
![dsc00195](/images/gallery/13300/dsc00195__small.jpg)
29 травня відбулося виїзне засідання робочої групи з обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території району. Члени робочої групи визначили обсяг ремонту доріг на території Тужилівської і Сівко-Калуської сільських рад.
детальніше
Дата публікації: 2018.05.29
![78](/images/gallery/13276/78__small.jpg)
На виконання Урядової постанови щодо підтримки галузі тваринництва департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації направив до Мінагрополітики України зведену відомість про нарахування дотацій за молодняк великої рогатої худоби, який народився та утримується в особистих господарствах населення.
детальніше
Дата публікації: 2018.05.25
![231](/images/gallery/13274/231__small.jpg)
Щиросердечно вітаємо вас із Днем міста, з його славною 581-ою річницею!
детальніше
Дата публікації: 2018.05.25
![3](/images/gallery/13272/3__small.jpg)
25 травня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.
детальніше
Дата публікації: 2018.05.25
![dsc00164](/images/gallery/13262/dsc00164__small.jpg)
25 травня відбулося виїзне засідання робочої групи з обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території району.
детальніше
Дата публікації: 2018.05.25
![dsc00121](/images/gallery/13273/dsc00121__small.jpg)
На засіданні колегії про підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей району влітку 2018 року доповіла начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Калуському районі Оксана Ананєвич.
детальніше
Дата публікації: 2018.05.25
![5678](/images/gallery/13261/5678__small.jpg)
Щиросердечно вітаємо вас із Днем останнього дзвоника та завершенням навчального року!
детальніше
Дата публікації: 2018.05.25
![dsc00104](/images/gallery/13260/dsc00104__small.jpg)
На засіданні колегії про затвердження планової мережі закладів освіти та контингенту учнів на 2018 – 2019 навчальний рік доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Савчук.
детальніше
Дата публікації: 2018.05.24
![dsc00113](/images/gallery/13259/dsc00113__small.jpg)
Упродовж 2017-2018 навчального року у ІІ етапі олімпіад взяли участь 728 учнів. Торік взяло участь 698 дітей. Перемогу здобули 304 учасники. Високий рівень знань підтвердили 41,7 % учасників ІІ етапу. Про це розповіла під час доповіді начальник відділу освіти РДА Оксана Савчук на засіданні колегії райдержадміністрації.
детальніше
Дата публікації: 2018.05.24
![dsc00108](/images/gallery/13258/dsc00108__small.jpg)
На засіданні колегії про завершення 2017-2018 навчального року та підготовку до нового 2018-2019 навчального року та про затвердження планової мережі закладів освіти та контингенту учнів на 2018 – 2019 навчальний рік доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Савчук.
детальніше