Калуська районна
державна адміністрація

Діяльність Президента України та Уряду

Дата публікації: 2013.07.01

Глава держави: Створення перинатальних центрів уже забезпечило позитивні тенденції у сфері охорони здоров’я матері та дитини

Створення перинатальних центрів дозволило значно підвищити якість охорони здоров’я матері та дитини, зменшити рівень дитячої та материнської смертності, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Дата публікації: 2013.06.25

Віктор Янукович: Для нас є справою честі встановлення імен всіх полеглих в боях за Україну

Пошуковий рух щодо встановлення імен загиблих в боях за Україну отримав підтримку на державному рівні та міжнародне визнання, наголошує Президент України Віктор Янукович. Виступаючи сьогодні перед ветеранами у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ в 1943 році», Віктор Янукович запевнив, що й надалі приділятиме належну увагу розвиткові та реалізації громадських пошукових ініціатив, спрямованих на відновлення історичної справедливості.

Дата публікації: 2013.06.25

Пам’ять про визволителів України завжди буде підтримкою на шляху утвердження сильної держави - Президент

Пам'ять про героїв, які віддали життя за визволення України від нацистських загарбників, завжди буде моральною підтримкою на шляху утвердження сильної держави, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Дата публікації: 2013.06.21

Вступне слово Прем’єр-міністра України Миколи Азарова на засіданні Уряду 19 червня 2013 року

Шановні члени Кабінету Міністрів! Шановні запрошені! Минулого тижня в Києві відбулася дводенна бізнес-конференція «Україна і Партнери», ініційована та організована Кабінетом Міністрів України. Потреба у проведенні цього форуму стала відповіддю на зростання інтересу з боку інвесторів до нашої країни. У цих умовах необхідний прямий діалог між владою та бізнесом, активізація державно-приватного партнерства в інтересах економічного розвитку України, створення робочих місць.

Дата публікації: 2013.06.21

Уряд – за призначення дворічних державних стипендій видатним діячам освіти

Кабінет Міністрів України 19 червня на своєму засіданні схвалив проект Указу Президента України «Про призначення стипендій видатним діячам освіти», зазначає прес-служба Міністерства освіти і науки України. Проект зазначеного Указу розроблено Міністерством освіти і науки. У проекті президентського Указу запропоновано призначити 20 дворічних державних стипендій для видатних діячів освіти. Рішення щодо кандидатур на одержання державних стипендій прийнято конкурсною комісією Міністерства освіти і науки 14 лютого.

Дата публікації: 2013.06.21

Забезпечення належної якості життя людей - одне з найважливіших завдань влади, - Президент України

Забезпечення належної якості життя людей є одним з основних пріоритетів діяльності влади. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив сьогодні, спілкуючись з луганчанами перед початком засідання Ради регіонів у м.Луганську.

Дата публікації: 2013.06.19

Україна успішно співпрацює з ЄБРР – Глава держави

Україна успішно співпрацює з Європейським банком реконструкції та розвитку, реалізуючи спільні проекти, наголосив Президент України під час зустрічі з першим віце-президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Філіпом Беннеттом.

Дата публікації: 2013.06.19

2014–ий Президент України Віктор Янукович проголосив Роком учасників бойових дій на території інших держав

Проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав узаконено Указом Президента №329. Кабінету Міністрів України доручено утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення Року учасників бойових дій.

Дата публікації: 2013.06.18

Нові соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича: «Діти – майбутнє України»

Президент України Віктор Янукович під час розширеного засідання Кабінету Міністрів 27 лютого 2013 року проголосив нові соціальні ініціативи, спрямовані на захист дітей. Вони передбачатимуть збільшення державної підтримки, зокрема, дітей з особливими потребами, дітей-сиріт та сімей, які виховують таких дітей.

Дата публікації: 2013.06.18

Уряд запропонував міністерства, які відповідатимуть за державну політику у сфері волонтерської діяльності

Кабінет Міністрів пропонуватиме Президентові України визначити міністерства, що братимуть участь у реалізації державної політики у сфері волонтерської діяльності. Відповідний проект Указу Президента, який був підготовлений Міністерством юстиції, Уряд ухвалив на своєму засіданні 12 червня 2013 р.

Дата публікації: 2013.06.17

Реалізація у регіонах завдань і доручень Президента України з модернізації медичної галузі щодо забезпечення громадян України якісними медичними послугами

Міністерство охорони здоров’я має намір приступити до поширення досвіду «пілотних» регіонів на всю Україну. У 2013 році планується відкрити понад 548 центрів первинної медико-санітарної допомоги. Для забезпечення цих центрів кадрами буде перекваліфіковано 3 тис. медичних працівників та збільшено державне замовлення в медичних навчальних закладах за фахом «сімейний лікар» до 7,5 тис. осіб. Формування мережі таких центрів гарантує доступну, якісну та своєчасну медичну допомогу всім, хто її потребує.

Дата публікації: 2013.06.17

Модернізація промислових підприємств дозволить суттєво поліпшити екологічне становище в регіонах - Глава держави

Досвід модернізації Єнакіївського металургійного заводу та будівництва нової аглофабрики має використовуватися по всій Україні для поліпшення екологічної ситуації та зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище, наголошує Президент України Віктор Янукович.

Сторінка 165 з 166 сторінок

Перша  < 163 164 165 166 > 

Календар
Липень 2018
В П В С Ч П С
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4